آخرین خبرها
خانه » سیاسی » انتخابات » اعلام زمان نام نویسی انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه غرب هرمزگان
اعلام زمان نام نویسی انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه غرب هرمزگان

اعلام زمان نام نویسی انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه غرب هرمزگان

ستاد انتخابات وزارت کشور در اطلاعیه شماره یک زمان نام نویسی انتخابات میان دوره ای در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،در این اطلاعیه آمده زمان نام نویسی از تاریخ ۸ اسفند ۹۵به مدت یک هفته است. انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ۲۹اردیبهشت ۹۶برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، در تاریخ ۲۵ اسفند ۹۴ صحت انتخابات مجلس(مرحله اول) غرب هرمزگان از سوی شورای نگهبان تایید شد. پس از برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس حوزه انتخابیه بندرلنگه،بستک و پارسیان که در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۹۵ انجام شد، وب سایت رسمی ستاد انتخابات هرمزگان در تاریخ ۱۱ اردیبهشت اعلام کرد از مجموع ۱۰۰ هزار و ۸۲۹ رای ماخوذه آقای خالد زمزم نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۷۵۹ رای به عنوان نماینده منتخب مردم غرب هرمزگان به مجلس شورای اسلامی در دوره دهم راه یافت.

۱۹ روز پس از برگزاری انتخابات مرحله دوم غرب هرمزگان “سیامک ره پیک” سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۵ در گفت وگوی خود با خبرگزاری ها اظهار کرد: در جلسه امروز شورای نگهبان با بررسی گزارش های دریافتی با توجه به مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
خبرنگار: ۰۴
انتهاي پیام

http://www.hormozban.ir/?p=5366
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*