خبر فوری

معلم فداکار اتیسم با دعای دانش‌آموزانش از سرطان نجات یافت

هرمزبان – نیلوفر اللهدادی، معلمی دلسوز در بندرعباس، با فداکاری و صبر خود در آموزش دانش‌آموزی با شرایط خاص، نه تنها زندگی او را متحول کرد، بلکه معجزه‌ای باورنکردنی در زندگی خود رقم زد. پس از ابتلا به سرطان و ناامیدی پزشکان، دعای قلب‌های پاک دانش‌آموزانش او را از مرگ نجات داد. این داستان، نمونه‌ای از قدرت عشق، فداکاری و ایمان است که می‌تواند معجزات بزرگی را به ارمغان بیاورد.

نیلوفر اللهدادی معلم مدرسه اتیسم مهرجوی بندرعباس طی گفتگویی اختصاصی با روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: معلم عاشقی هستم که افتخار معلمی دانش آموزی بیش فعال که نجات بخش زندگیم شاد نصیبم گردید.

دانش آموزی که در  شرایط های مختلف  شروع به خود زنی و خراب کردن هر وسیله  که دم دستش بود می‌کرد. بعد از امتحان کردن روش های مختلف آموزش برای این کودک کاملا تغییر کرد. از قیچی، کاغذ، مدیتیشن، ساعت شنی، تخته، ماژیک، فعالیت های مورد علاقه خود کودک و هر آنچه که به ذهن هر فردی میرسد استفاده میکردم تا دانش آموزم لحظه ای حتی به مدت چند ثانیه تمرکز کند تا بتوانم گوشه ای از خلقتهای زندگی را با او در میان بگذارم و چیز جدیدی به او آموزش دهم تا جایی که دانش آموزی که هیچ معلمی نمیتوانست آرامش کند را به آرامش رساندم و رفتار تکانشی کودک از ۵ روز در هفته به دو یا یک روز رسید که برای من بزرگترین رخداد خاص زندگیم بود و از اعماق وجودم خداوند را بابت نشاندن لخند شادی بر لبان دانش آموز و خانواده معصومش شاکر بودم.

در پایان سال تحصیلی من به دلیل بیماری سرطان برای درمان به قم سفر کردمِ روز تولد حضرت معصومه به مرقد مطهر رسیدم که حسین دانش آموز نازنینم تماس گرفتُ صحبت کردیم و قطع کردم….. فکر کردم مثل تماسهای قبلی است که دلتنگ من شده …..

هر بار دقیقا قبل از رفتن به اتاق پزشک با من تماس میگرفت که فکر میکردم اتفاقی است….. تشخیص پزشکان شروع فرایند درمان سخت بیماری سرطان بود و آینده ای نامعلوم برای زنده ماندن یا…..

وارد اتاق پزشک شدم و بعد از انجام معاینات پزشکم با کمال تعجب و حیرت اعلام کرد معجزه ای اتفاق افتاده و هیچ اثری از بیماری سرطان مشاهده نمیشود که در قالب شواهد علمی نمیگنجد و امکان پذیر نیست…..

اینجا بود که فهمیدم خدمت به دانش آموزان خوش قلب اوتیسم معجزه های بیشماری را رقم خواهد زد….

خانم معلمی که شاید همه پزشکان از درمان او ناامید شده بودند به یکباره با دعای قلبهای پاک دانش آموزان اوتیسم از مرگ نجات یافت و معجزه ای باورنکردنی را در زندگی وی رقم زد…..

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان

انتهای پیام/

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *