×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
بحران بی آبی زنگ خطری برای تغییر هویت تاریخی هزار ساله میناب
۲۲ شهریور ۱۳۹۵

هرمزبان:كارشناس ارشد مديريت محيط زيست در میناب گفت: بحران بی آبی زنگ خطری برای تغییر هویت تاريخي هزار ساله میناب بشمار می رود.

برای اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی به مدیران انقلابی نیاز است/ دولت چقدر در تحقق وعده‌های خود موفق بوده است
۰۷ شهریور ۱۳۹۵

هرمزبان:برای اجرای نسخه شفابخش اقتصاد مقاومتی به مدیران انقلابی نیاز است، انتظار است مسؤولان استان هرمزگان پس از گذشت ۶ ماه از سال برنامه‌های عملیاتی خود را در زمینه اقتصاد مقاومتی جهت تنویر افکار عمومی اعلام کنند.

“بر تو نویسند زبان بسته‌دار!” به قلم وحید حاج سعیدی
۰۷ شهریور ۱۳۹۵

هرمزبان: شاید اگر وقت می کردیم و به جای پناه بردن به پست ها و مطالب بی شماری که در فضای مجازی پراکنده می شود چهار صفحه کتاب سودمند می خواندیم و لابلای این کتابها به این بیت نظامی می رسیدیم که : بد مشنو وقت گران گوشی است / زشت مگو نوبت خاموشی است چند نویسی قلم آهسته‌دار/ بر تو نویسند زبان بسته‌دار امروز در هر مناقشه فرهنگی یا سیاسی و یا شغلی نظر نمی دادیم و دخالت نمی کردیم. البته شاید…

چرا بعضی‌ها هیچ‌وقت موفق نمی‌شن / ۱۰ دلیلی که بعضی ها هیچ وقت موفق نمی‌شن
۳۰ مرداد ۱۳۹۵

هرمزبان:بین هزار آدم عاقل شاید دو نفر هم پیدا نشه که تعریف مشابهی از موفقیت داشته باشن، اما شکست همیشه به یک شکل توصیف می‌شه. شکست، ناتوانی آدم در رسیدن به اهدافش در زندگیه، حالا هر هدفی که باشه.

بازی با مشاغل در پارک های شغلی!
۲۸ مرداد ۱۳۹۵

هرمزبان: … وی همچنین راه‌اندازی مراکز و پارک‌های آشنایی با شغل از کودکی را از دیگر برنامه‌های وزارتخانه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی دانست و خاطر نشان کرد: در واقع تلاش می‌کنیم با راه‌اندازی این پارک‌ها و بازی‌های شغلی، بچه‌ها بتوانند از همان دوران کودکی با مشاغل مختلف آشنا شوند. این تجربه‌ای است که در برخی کشورهای توسعه یافته بسیار موفق بوده است. …true