بین الملل

اخبار و تحلیل های سیاسی» سیاست خارجی

حمله گسترده پهپادی حزب الله لبنان به مقر حبوشیت

هرمزبان – حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از عملیات جدید رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان علیه نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

ادامه خبر »

حمله پلیس فرانسه به مقر گروهک تروریستی منافقین در پاریس

هرمزبان – پایگاه فرانسوی TFI اعلام کرد که پلیس این کشور به مقر منافقین رفته و آن را تفتیش کرده است. پیش از این دولت آلبانی به مقر این گروهک در تیرانا حمله و ۷۰ نفر از منافقین را بازداشت کرده بود.

ادامه خبر »

شیخ محمد یزبک: دشمنان لبنان حق تعیین رئیس جمهور این کشور را ندارند

هرمزبان – شیخ «محمد یزبک» در مراسمی در شهر بعلبک در شرق لبنان، گفت: ما در لبنان، امروز برای انتخاب رئیس جمهور دست یاری به سوی سایر جریان ها دراز می کنیم. معتقدیم آمریکا یا گروه هایی که معتقدند اسرائیل دشمن لبنان نیست، حق انتخاب رئیس جمهور برای این کشور را ندارند.

ادامه خبر »

شهادت بیش از 400 نفر در اطراف بیمارستان الشفاء

هرمزبان – دفتر رسانه‌ای دولت حماس در بیانیه‌ای گفت که ارتش اشغالگر صهیونیستی تاکنون بیش از ۴۰۰ نفر را در اطراف بیمارستان الشفاء به شهادت رسانده است.

ادامه خبر »

عبدالمتین قانع سخنگوی طالبان: مواد مخدر از برخی کشورها وارد افغانستان می شود!

هرمزبان – سخنگوی وزارت کشور حکومت طالبان با بیان اینکه مخدر صنعتی از برخی کشورها وارد افغانستان می‌شود، اظهار داشت جامعه جهانی در مبارزه با این مواد همکاری نداشته است.

ادامه خبر »

توان موشکی نیروهای مقاومت کابوس رژیم صهیونیستی

هرمزبان –  با افزایش روزافزون و چشمگیر توان نیرو‌های مقاومت هم اکنون شاهد هستیم که قدرت موشکی گروه‌های مقاومت در منطقه به کابوسی بسیار جدی، همیشگی و گریزناپذیر برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

ادامه خبر »

شنیده‌شدن صدای انفجار در درعای سوریه

هرمزبان – شبکه خبری المیادین بامداد یکشنبه از تجاوز نظامی مجدد رژیم صهیونیستی به خاک سوریه و هدف قرار دادن اهدافی در حومه درعا واقع در جنوب سوریه خبر داد.

ادامه خبر »

شیخ الازهر: واکنش جامعه بین‌الملل به جنگ غزه، مایه سرشکستگی است

فارس نوشت: شیخ الازهر واکنش جامعه بین‌الملل به جنگ غزه را «ناامیدکننده و مایه سرشکستگی» دانست و با کنایه به دبیر کل سازمان ملل گفت که عملکرد مردم غرب در قبال غزه، از جامعه بین‌الملل بهتر بود.  

ادامه خبر »

فیلم / تهدید غیرمستقیم هسته ای روسیه علیه آمریکا

هرمزبان – روسیه با انتشار فیلمی حملات هسته ای به آمریکا را شبیه سازی کرد، انتشار این فیلم را می توان تهدید غیرمستقیم حمله اتمی روسیه علیه آمریکا قلمداد نمود.

ادامه خبر »

حمله به یمن، میخ دیگری بر تابوت انتخاباتی بایدن

هرمزبان –رئیس‌جمهور آمریکا با حمایت خود از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و همچنین حمله به یمن، چهره‌ای از خود نشان داده که مسلمانان آمریکا به‌هیچ‌وجه آن را گزینه مطلوب خود در انتخابات آتی نمی‌دانند.

ادامه خبر »

یمنی‌ها به خیابان آمدند؛ «متوقف نمی‌شویم»

هرمزبان – مردم یمن امروز جمعه، ۱۲ ژانویه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه حملات متجاوزانه ائتلاف آمریکایی به کشورشان را محکوم و با شعار «فتح موعود و جهاد مقدس» حمایت‌شان از مردم فلسطین را اعلام کردند.

ادامه خبر »

تظاهرات معترضان در آمریکا،مراکش،پاکستان و استرالیا/ حامیان فلسطین در جهان خواستار آتش‌بس دائم شدند

هرمزبان – هزاران معترض در نیویورک با آمدن به خیابان‌ها خواستار آتش‌بس دائم در غزه و پایان حمایت نظامی دولت بایدن از رژیم صهیونیستی شدند.

ادامه خبر »