اجتماعی و فرهنگی

اخبار اجتماعی و فرهنگی – آخرین و مهمترین خبرهای اجتماعی و فرهنگی را در پایگاه خبری هرمزبان دنبال کنید.

حل مشکل عدم ماندگاری نیروی انسانی در مناطق صعب العبور استان هرمزگان در دولت سیزدهم

محمد قویدل لاری

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از حل مشکل عدم ماندگاری نیروی انسانی در مناطق صعب العبور استان هرمزگان در دولت سیزدهم خبر داد.

ادامه خبر »

گرامیداشت هفته سلامت مردان ایرانی در آموزش و پرورش ابوموسی

هرمزبان – به مناسبت هفته سلامت مردان، با حضور پرسنل شبکه بهداشت شهرستان ابوموسی در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، برنامه‌های آموزشی و غربالگری سلامت برای فرهنگیان مرد برگزار شد.

ادامه خبر »

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری امتحانات نهایی در کشور عمان

هرمزبان – محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی ایرانیان مسقط عمان بازدید کرد.

ادامه خبر »

حضور پرشور دانش آموزان در انتخابات، به افزایش شور و نشاط و پویایی جامعه کمک می‌کند

هرمزبان – محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت حضور پرشور دانش آموزان در انتخابات، به افزایش شور و نشاط و پویایی جامعه کمک می‌کند.

ادامه خبر »

تقدیر معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان

هرمزبان – به پاس کسب رتبه اول کشوری آموزش و پرورش استان هرمزگان در توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش، معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان تقدیر کرد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: غدیر خم، عید بشارت و تثبیت ولایت و امامت

هرمزبان – رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با اشاره به فرا رسیدن دهه امامت و ولایت و سالروز عید غدیر خم، این واقعه را از مهم‌ترین وقایع تاریخ اسلام دانست که در آن، پیامبر گرامی اسلام(ص) در مسیر بازگشت از حجة الوداع، امام علی(ع) را به عنوان جانشین خود معرفی کردند.

ادامه خبر »

حجت السلام سهرابی: ازدواج آسان، ضامن آرامش جامعه و نسل پاک؛ همگان در تسهیل آن سهیم باشند

حجت الاسلام مفید سهرابی

هرمزبان – حجت‌الاسلام مفید سهرابی، امام جمعه موقت توکهور و هشت بندی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)، بر ضرورت تسهیل ازدواج جوانان تأکید کرد و گفت: ازدواج، وظیفه‌ای همگانی است و از دولت و نظام تا ثروتمندان، خانواده‌ها و جوانان، همه باید در این امر مقدس مشارکت کنند.

ادامه خبر »

احسان کامرانی: برگزاری امتحانات نهایی مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی است

هرمزبان – احسان کامرانی عاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در بازدید از حوزه امتحانات نهایی ناحیه یک بندرعباس گفت:برگزاری امتحانات نهایی در فضایی منظم همراه با آرامش کامل، قابل تقدیر است وی اضافه کرد: برگزاری امتحانات نهایی مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی است.

ادامه خبر »

ساماندهی نیرو، مدارس تراز و نوید تحول در آموزش و پرورش استان هرمزگان

محمد قویدل لاری

هرمزبان – نشست کار گروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان هرمزگان، به ریاست مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان و در راستای ارتقای نظام آموزشی استان برگزار شد.

ادامه خبر »

بازدید احسان کامرانی از حوزه امتحانات نهایی ناحیه یک بندرعباس

هرمزبان – احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از حوزه امتحانات نهایی ناحیه یک بندرعباس بازدید کرد.

ادامه خبر »

پیام تسلیت مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قشم حراء به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

هرمزبان –  مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قشم حراء به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد پیام تسلیتی صادر کرد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: امام خمینی (ره) مردی در برابر استبداد و استعمار و استکبار

هرمزبان – حجت الاسلام سهرابی گفت: امام مرد شجاعی بود که نه در برابر استبداد و نه در برابر استعمار سر فرود نیاورد و با اتکا به خداوند و در مسیر اسلام ناب محمدی (ص) نهضت اسلامی را با پیروزی رساند.

ادامه خبر »

وداع دانش آموزان با اولین معلم روستای آقاسین

معلمی را اگر جز عشق تفسیر کنیم، جفا کرده‌ایم به عمر زنان و مردانی که سال‌ها به ادای زکات دانش خود پرداخته‌اند؛ به قلب‌هایی که برای آموختن می‌تپند و به نیاتی که دغدغه آینده فرزندان این آب و خاک را دارند.

ادامه خبر »

اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه را منتشر کنید

یادداشت مدیرمسئول هرمزبان

هرمزبان – یادداشت – اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه “قدردانی از اقدامات دولت سیزدهم در حوزه آموزش و پرورش استان” را منتشر کنید.

ادامه خبر »

گزارش تصویری/ غبارروبی گلزار مطهر شهدای گمنام شهرستان ابوموسی با حضور فرهنگیان و مسئولان شهرستانی

هرمزبان – به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و هفته عقیدتی سیاسی سپاه، جمعی از فرهنگیان و بسیجیان با همراهی فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولین در گلزار مطهر شهدای گمنام شهرستان حضور یافتند و ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدا، به غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا پرداختند.  /عکاس: مهدی سالاری

ادامه خبر »

محمد قویدل: شاهد رشد همه شاخص های آموزش و پرورش در دولت سیزدهم هستیم

هرمزبان – محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: در دولت سیزدهم و بواسطه نگاه ویژه استاندار و تلاش جدی خانواده فرهنگیان استان شاهد رشد در همه شاخص های عملکردی در حوزه آموزش و پرورش هستیم.

ادامه خبر »

به روایت تصویر/ حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی در مدارس به مناسبت روز معلم

به روایت تصویر/ حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی در مدارس به مناسبت روز معلم

هرمزبان – اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی به مناسبت روز معلم در مدارس این شهرستان حضور یافتند و به تجلیل از معلمان پرداختند. عکاس: محمدعلی علیزاده

ادامه خبر »