خبر فوری

اجتماعی و فرهنگی

اخبار اجتماعی و فرهنگی – آخرین و مهمترین خبرهای اجتماعی و فرهنگی را در پایگاه خبری هرمزبان دنبال کنید.

اولین جلسه ائتلاف طرح نماد با حضور دستگاههای همکار در کاهش آسیبهای اجتماعی برگزار شد

هرمزبان – با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان اولین جلسه ائتلاف طرح نماد با حضور دستگاههای همکار در کاهش آسیبهای اجتماعی برگزار شد.

ادامه خبر »

نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با فرهنگیان اصحاب رسانه

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در نشستی صمیمی با جمعی از فرهنگیان فعال در حوزه رسانه، به تشریح اقدامات و برنامه‌های این اداره کل در حوزه‌های مختلف پرداخت.

ادامه خبر »

جشن تکلیف سیاسی دانش آموزان رأی اولی آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار شد

هرمزبان – با حضور استاندار هرمزگان جشن تکلیف سیاسی دانش آموزان رأی اولی آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار شد.

ادامه خبر »

12 طرح آموزشی و ورزشی در منطقه جناح به بهره برداری رسید + تصاویر

هرمزبان – در سفر یک روزه مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به جناح، 12 طرح آموزشی و ورزشی در این منطقه به بهره برداری رسید.

ادامه خبر »

عملیات احداث هفدهمین هنرستان در بخش مرکزی شهرستان بستک کلید خورد

هرمزبان – در راستای توسعه زیرساختهای آموزشی در استان هرمزگان عملیات احداث هفدهمین هنرستان در بخش مرکزی شهرستان بستک کلید خورد.

ادامه خبر »

برگزاری پویش انتخاباتی دانش آموزان رأی اولی و فرهنگیان

هرمزبان – مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان از آغاز پویش انتخاباتی رأی اولی‌ها در سراسر استان در راستای افزایش انگیزه و رغبت دانش‌آموزان و رای‌اولی‌ها برای حضور در انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اسفندماه خبر داد.

ادامه خبر »

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان: تلاش امروز دانش آموزان پشتوانه ایران قوی فردا است

هرمزبان – مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در جشن تلاش دانش آموزان شهرستان رودان به برکت انقلاب اسلامی در دورترین نقطه استان هرمزگان شرایط تحقق موفقیت برای دانش آموزان فراهم است.

ادامه خبر »

احسان کامرانی: دانش‌آموزان آینده سازان استان هستند/ هرمزگان با آینده‌سازان خود در مسیر توسعه پیشرفت و رشد قرار می گیرد

هرمزبان – معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جشن ستارگان تجلیل از رتبه های برتر زیر ۱۰۰۰ استان در کنکور ۱۴۰۲ گفت: دانش‌آموزان آینده سازان استان هستند و هرمزگان با آینده‌سازان خود در مسیر توسعه پیشرفت و رشد قرار می گیرد.

ادامه خبر »

تفاهم نامه تشکیل گروههای جهادی بین اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و سپاه امام سجاد علیه السلام استان منعقد شد

هرمزبان – در راستای اجرایی سازی اهداف و راهکارهای عملیاتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تفاهم نامه تشکیل گروههای جهادی در سطح مدارس ابتدایی متوسطه اول متوسطه دوم نظری و هنرستانهای فنی و حرفه ای و (کاردانش)، بین اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان منعقد شد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو، دشمنان را ناامید خواهد کرد

هرمزبان – حجت الاسلام مفید سهرابی در خطبه های امروز نماز جمعه توکهور و هشت بندی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو را موجب ناامیدی دشمنان و تسلیم شدن آنان در برابر خواست و اراده ملت ایران دانست. 

ادامه خبر »

اختصاص ۱۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار به آموزش و پرورش در سفر دوم رئیس جمهور به استان هرمزگان

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: در سفر دوم رئیس جمهور به استان هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به آموزش و پرورش اختصاص یافت.

ادامه خبر »

تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم در آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی

هرمزبان – مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی به تشریح دستاوردها و خدمات دولت سیزدهم در زمینه تعلیم و تربیت در شهرستان ابوموسی پرداخت.

ادامه خبر »

گزارشی از دومین روز حضور وزیر آموزش و پرورش در بندرعباس

هرمزبان – دومین روز حضور وزیر آموزش و پرورش در بندرعباس با افتتاح چندین مدرسه و طرح و آغاز عملیات احداث بزرگترین دهکده ورزشی در بندرعباس همراه بود.

ادامه خبر »

وزیر آموزش و پرورش: اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان جهت تجهیز هنرستان های بشاگرد

هرمزبان – وزیر آموزش و پرورش در جمع مردم خونگرم شهرستان بشاگرد از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان جهت تجهیز هنرستان های این شهرستان خبر داد.

ادامه خبر »

بازسازی مسجد منبران جغین در دستور کار هیات امنای مسجد است

هرمزبان – سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری رودان گفت: هیات امنای مسجد منبران جغین برنامه بازسازی این مسجد را در دستور کار داشتند و هم اکنون دستورات لازم برای پیگیری موضوع به اداره اوقاف و امور خیریه داده شده است.

ادامه خبر »

تخریب شبانه حسینیه 300 ساله در رودان

هرمزبان – مسجد و حسینیه تاریخی بخش جغین شهرستان رودان، مشهور به «منبران» که قدمت آن به بیش از 300 سال پیش برمی گردد، شبانه تخریب و با خاک یکسان شد.

ادامه خبر »

آیین افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه‌سرایی ویژه دانش‌آموزان پسر در ناو شهید رودکی شهر بندرعباس برگزار شد

هرمزبان – هفتمین مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی ویژه دانش آموزان پسر از عصر امروز، با رقابت ۱۸ گروه از استان های کشور و یک گروه از افغانستان در ناو شهید رودکی در بندرعباس آغاز می شود.

ادامه خبر »