یادداشت مدیرمسئول

یادداشت مدیرمسئول/ حفاظت از محیط زیست یا سخت کردن شرایط زیست انسانی؟

هرمزبان – یادداشت مهدی کمالی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان با موضوع “حفاظت از محیط زیست یا سخت کردن شرایط زیست انسانی؟” را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

ادامه خبر »

اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه را منتشر کنید

یادداشت مدیرمسئول هرمزبان

هرمزبان – یادداشت – اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه “قدردانی از اقدامات دولت سیزدهم در حوزه آموزش و پرورش استان” را منتشر کنید.

ادامه خبر »

یادداشت مدیرمسئول/ منطق جهان امروز منطق زور است

یادداشت

هرمزبان –  یادداشت مهدی کمالی مدیرمسئول هرمزبان و ماهنامه الکترونیک عاشقان ایران که در هشتمین شماره این ماهنامه منتشر شده است را می توانید در ادامه بخوانید.

ادامه خبر »

یادداشت مدیرمسئول/ سخنی با مسئولان محترم ستاد کل نیروهای مسلح

یادداشت

هرمزبان – یادداشت مهدی کمالی مدیرمسئول هرمزبان با موضوع  “سخنی با مسئولان محترم ستاد کل نیروهای مسلح” را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

ادامه خبر »

یک تجربه ناموفق / اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در هرمزگان و پشتیبانی که وجود ندارد

هرمزبان – یادداشت مهدی کمالی مدیرمسئول هرمزبان با موضوع “یک تجربه ناموفق / اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در هرمزگان و پشتیبانی که وجود ندارد” را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

ادامه خبر »

یادداشت/مهدی کمالی: پیشنهادی برای ساماندهی تردد هوایی جزیره ابوموسی

یادداشت

یادداشت مهدی کمالی مدیرمسئول هرمزبان با موضوع "پیشنهادی برای ساماندهی تردد هوایی جزیره ابوموسی" را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

ادامه خبر »

یادداشت/ جاده هایی که همچنان جان می گیرند!

یادداشت

مهدی کمالی – مدیرمسئول هرمزبان: جاده مرگ عنوانی است که مردم به جاده های خطرناک می دهند، جاده هایی که بعلت غیراستاندارد بودن همچنان جان می گیرند. چنین جاده هایی هم مختص به یک استان  و یا حتی یک کشور نیستند. با جستجویی کوتاه در اینترنت می بینیم که در کشورهای مختلف و همچنین از شمال تا جنوب کشورمان ایران، …

ادامه خبر »

باور کنیم که در جنگیم

هرمزبان - یادداشت - مهدی کمالی: امام علی(ع): مَنْ نَامَ عَنْ نُصْرَةِ وَلِيِّهِ انْتَبَهَ بِوَطْأَةِ عَدُوِّهِ؛ هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد؛زیر لگد دشمن بیدار می شود غررالحکم،ص۴۲۲.

ادامه خبر »