مرور رده

شهرستان میناب

اخبار شهرستان میناب استان هرمزگان

ابراهیم سهرابی : فعالیت گروه های جهادی در روستاهای مجتمع امام، حجت آباد، هشتبندی دو

هرمزبان – ابراهیم سهرابی مسئول گروه جهادی امام رضا (ع) هشتبندی گفت: در ایام تقارن عید با ماه رمضان گروه های جهادی در روستاهای مجتمع امام، حجت آباد، هشتبندی دو  و... به خدمت رسانی می پردازند.
ادامه خبر ...

بخشدار سندرک : ۲۵ طرح عمرانی در بخش سندرک در دهه فجر به بهره برداری می رسد

هرمزبان – علی شهمرادی بخشدار سندرک گفت: ۲۵ طرح عمرانی در بخش سندرک در دهه فجر به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ۲۵ طرح عمرانی در بخش سندرک…
ادامه خبر ...

مجید سلحشور : کمبود آمبولانس یک معضل لاینحل و بسیار خطرناک برای میناب است

هرمزبان - مجید سلحشور فرماندار ویژه میناب در دیدار با رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود آمبولانس یک معضل لاینحل و بسیار خطرناک برای میناب است.
ادامه خبر ...

گزارش تصویری / جشن میلاد حضرت زهرا (س) در مدرسه علمیه امام علی (ع) میناب

هرمزبان - تصاویری از جشن میلاد حضرت زهرا (س) و آیین تجلیل از مادران و همسران طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام علی (ع) میناب را می توانید در ادامه مشاهده کنید. منبع: خبرگزاری حوزه
ادامه خبر ...

فرماندار میناب: مردم روستاهای پایین دست سد استقلال میناب به نقاط مرتفع بروند

هرمزبان –   مجید سلحشور معاون استاندار هرمزگان و فرماندار ویژه میناب گفت: اعلام شده افراد روستاهای پایین دست سد استقلال میناب را تخلیه کرده و به نقاط مرتفع بروند، اما این کار به علت تاخیر شرکت آب منطقه این استان در اعلام وضعیت دیر انجام شد.
ادامه خبر ...

معاون استاندار هرمزگان: تخلیه روستاهای پایین دست سد استقلال میناب احتیاطی است

هرمزبان –  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: تخلیه روستاهای پایین دست سد استقلال میناب احتیاطی بوده و امیدواریم با تمهیدهای درحال اجرا خسارت و زیانی در این روستاها رخ ندهد.
ادامه خبر ...