اخبار

مهدی دوستی: شهرک‌های صنفی باید در اختیار بازاریان هرمزگان باشد

هرمزبان –استاندار هرمزگان گفت: ایجاد مجتمع‌ها و شهرک‌های صنفی بزرگ تجربه‌ای موفق و ریشه‌دار است که راه‌اندازی و مدیریت آن‌ها باید در اختیار اصناف و بازاریان استان باشد.

ادامه خبر »

حل مشکل عدم ماندگاری نیروی انسانی در مناطق صعب العبور استان هرمزگان در دولت سیزدهم

محمد قویدل لاری

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از حل مشکل عدم ماندگاری نیروی انسانی در مناطق صعب العبور استان هرمزگان در دولت سیزدهم خبر داد.

ادامه خبر »

اختصاص سهمیه جذب معلم در مناطق محروم استان هرمزگان مصداق عینی توجه ویژه رئیس جمهور شهید به مناطق محروم

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: اختصاص سهمیه جذب معلم در مناطق محروم استان هرمزگان مصداق عینی توجه ویژه رئیس جمهور شهید به مناطق محروم است.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: اول تیر، روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی؛ فرصتی برای احیای معارف و فرهنگ اسلامی

هرمزبان – اول تیرماه، سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی نامگذاری شده است. در دنیای امروز که با تهاجم فرهنگی استکبار روبرو هستیم، توجه به این رسالت خطیر اهمیتی دوچندان یافته است.

ادامه خبر »

گرامیداشت هفته سلامت مردان ایرانی در آموزش و پرورش ابوموسی

هرمزبان – به مناسبت هفته سلامت مردان، با حضور پرسنل شبکه بهداشت شهرستان ابوموسی در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، برنامه‌های آموزشی و غربالگری سلامت برای فرهنگیان مرد برگزار شد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: خوشبختی واقعی و آرامش همیشگی متعلق به اهل تقوا است

هرمزبان – حجت الاسلام سهرابی امام جمعه موقت میناب گفت: خوشبختی واقعی و آرامش همیشگی بر اساس آیات و روایات متعدد متعلق به اهل تقوا و کسانی است که به تزکیه نفس می‌پردازند.

ادامه خبر »

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری امتحانات نهایی در کشور عمان

هرمزبان – محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش از مجتمع آموزشی ایرانیان مسقط عمان بازدید کرد.

ادامه خبر »

حضور پرشور دانش آموزان در انتخابات، به افزایش شور و نشاط و پویایی جامعه کمک می‌کند

هرمزبان – محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت حضور پرشور دانش آموزان در انتخابات، به افزایش شور و نشاط و پویایی جامعه کمک می‌کند.

ادامه خبر »

تقدیر معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان

هرمزبان – به پاس کسب رتبه اول کشوری آموزش و پرورش استان هرمزگان در توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش، معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان تقدیر کرد.

ادامه خبر »

حمله گسترده پهپادی حزب الله لبنان به مقر حبوشیت

هرمزبان – حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از عملیات جدید رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان علیه نظامیان و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

ادامه خبر »

سگ‌گزیدگی و تاخیر در مراجعه به بیمارستان، مرگ نوجوان مشهدی را رقم زد

هرمزبان – مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: یک نوجوان ۱۳ ساله به علت ابتلا به هاری ناشی از سگ گزیدگی و مراجعه دیرهنگام برای درمان، جان خود را از دست داد.

ادامه خبر »

طحان نظیف: شورای نگهبان مستقل است و فراجناحی عمل می‌کند

هرمزبان – سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان یک جمع تخصصی است و مبنایش قانون است. مصلحت‌سنجی به آن معنایی که گفته می‌شود، راهی در شورا ندارد. مبنا آن چیزی است که در قانون ذکر شده است.

ادامه خبر »

حمله پلیس فرانسه به مقر گروهک تروریستی منافقین در پاریس

هرمزبان – پایگاه فرانسوی TFI اعلام کرد که پلیس این کشور به مقر منافقین رفته و آن را تفتیش کرده است. پیش از این دولت آلبانی به مقر این گروهک در تیرانا حمله و ۷۰ نفر از منافقین را بازداشت کرده بود.

ادامه خبر »

نظرسنجی هرمزبان/ به نظر شما چه کسی چهاردهمین رئیس جمهور کشورمان خواهد شد؟

حدود دو هفته دیگر تا برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری باقی مانده است، حدس می زنید چه کسی پیروز رقابت های انتخاباتی می شود؟ حدس خود را با ما و دیگر مخاطبان هرمزبان در میان بگذارید.

ادامه خبر »

۱۶ روز تا انتخابات؛‌ رونمایی از گفتمان‌های نامزدها و واکنش‌ها

هرمزبان – پس از بررسی صلاحیت ۸۰ داوطلب انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و تایید صلاحیت ۶ نامزد از سوی شورای نگهبان،‌ با شکل‌گیری و انتصاب اعضای ستادهای انتخاباتی نامزدها، فعالیت‌هایشان آغاز شد.

ادامه خبر »