×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار:

  .::.   برابر با : Thursday, 18 August , 2022

هرمزبان -معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تسهیل‌گری و مانع‌زدایی در مسیر توسعه آموزش‌های مؤثر به شکل مجازی و از راه دور مورد تاکید و توصیه ما است. ...

هرمزبان - عباس مهاجر مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون هزار و ۱۸۲ کانون فرهنگی تربیتی در سراسر کشور فعال است. ...

هرمزبان - یک عضو کیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: زیرساخت‌های فیزیکی و نرم افزاری وزارت آموزش و پرورش جوابگوی جامعه پیشرفته نبوده و باید برای آینده کشور در این حوزه سرمایه گذاری صورت گیرد. ...

طرح آدرس برای نام‌نویسی دانش‌آموزان شیراز، قانونی که نیاز به نظارت دارد
۲۲ مرداد ۱۴۰۱

هرمزبان -برخی مدارس شیراز و استان فارس این روزها و در فصل داغ ثبت نام و نقل و انتقال دانش آموزان، شاهد صف های طولانی برای نام نویسی است ، صفوفی که شهروندان در آن می ایستند و در نهایت با جواب منفی مسئولان مدرسه برای ثبت نام دانش آموزان ، حتی با طرح آدرس […]

استقرار سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در آموزش و پرورش
۱۰ مرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان از استقرار سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک به عنوان تنها متولی و مرجع انحصاری تعلیم و تربیت کودکان زیر هفت سال ( بدو تولد تا پایان ۶ سال تمام ) در آموزش و پرورش خبر داد .

حوریه حاجی زاده: محتوای آموزشی باید ساده ، مفهومی ،  سازماندهی شده و قابل ارزشیابی باشد
۱۰ مرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – حوریه حاجی زاده دبیر کارگروه فضای مجازی و تولید محتوای آموزشی گفت: محتوای آموزشی باید ساده ، مفهومی ، سازماندهی شده و قابل ارزشیابی باشد.

اسامی چندبرابر ظرفیت متقاضیان استخدام وزارت آموزش و پرورش اعلام شد
۰۴ تیر ۱۴۰۱

هرمزبان – اسامی چندبرابر ظرفیت نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۴۰۰ (ویژه متقاضیان استخدام وزارت آموزش و پرورش) برای انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک و انجام مصاحبه استخدامی) اعلام شد.

حمید طریفی حسینی : دستورالعمل پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی دانش‌آموزان استثنایی ابلاغ شد
۰۳ تیر ۱۴۰۱

هرمزبان – حمید طریفی حسینی گفت: پیرو دستورالعمل پایگاه‌های اوقات فراغت وزارت آموزش و پرورش، دستورالعمل راه‌اندازی این پایگاه‌ها در مدارس استثنایی برای اجرا به ادارات کل آموزش‌ و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

اصغر باقرزاده : نیاز آموزش و پرورش به سکوی جامع برای هدایت تحصیلی
۲۹ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و پرورش این وزارتخانه را نیازمند سکوی جامع برای هدایت تحصیلی و مدیریت استعدادها دانست.

محمود امانی تهرانی : باید موقعیت های جدید یادگیری در دوره ابتدایی پایش شود
۲۸ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – محمود امانی تهرانی دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش بر ضرورت پایش موقعیت‌های جدید یادگیری در دوره ابتدایی تاکید کرد و گفت: باید یکبار به طور کامل دوره ابتدایی و موقعیت‌های یادگیری جدید پایش شود و براساس نتایج پایش‌ها، برنامه ریزی صحیح انجام شود.

جزییات فرایند مصاحبه با پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش هرمزگان بررسی شد
۲۵ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – با حضور مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان، فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1401 وزارت آموزش پرورش، بررسی شد.

آزمون مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان فردا و پس فردا برگزار می شود + جزئیات
۲۵ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان، تاریخ آزمون و ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان هرمزگان را اعلام نمود.

یوسف نوری:  ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای جبران کلاس‌های تابستانی دانش آموزان اختصاص یافت
۲۴ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – وزیر آموزش و پرورش گفت: ستاد مقابله با کرونا برای جبرانی کمبود ناشی از آموزش‌های دانش آموزان در دوران کرونا هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به منظور آموزش‌های تابستان دانش‌آموزان اختصاص داده است.

پرویز فتاح: بنیاد مستضعفان۶۰۰ کلاس درس در مناطق محروم احداث می کند
۲۰ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: ۶۰۰ کلاس درس از سوی این نهاد در سراسر کشور بخصوص مناطق محروم و کم برخوردار احداث می شود.

هشدار وزارت آموزش و پرورش نسبت به تبلیغات موسسات ترکیه‌ای در ایران برای پذیرش دانش‌آموز
۱۹ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – وزارت آموزش و پرورش ضمن هشدار نسبت به فعالیت برخی موسسات خصوصی خارجی که بدون اخذ مجوز قانونی مبادرت به جذب دانش آموزان ایرانی در مدارس کشورهای خارجی کرده‌اند، از یک موسسه ترکیه‌ای نام برد و از وزارت امور خارجه خواست که موضوع را به سفارت ترکیه منعکس و جلوی چنین فعالیت‌هایی را […]

دبیر دوازدهمین جشنواره دوسالانه عکس و تصویرگری رشد معرفی شد
۱۸ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در ابلاغی سیدعلی موسوی را به عنوان دبیر دوازدهمین جشنواره دوسالانه عکس و تصویرگری رشد منصوب کرد.

حسین عبادتی : 1510 پایگاه تابستانی از سوی سازمان دانش آموزی در نظر گرفته شده است
۱۶ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – حسین عبادتی قائم مقام سازمان دانش آموزی گفت:در کل کشور هزار و ۵۱۰  پایگاه تابستانی برای فعالیت‌های دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

دیدار وزیر آموزش و پرورش با آیت الله سعیدی
۱۳ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان -قم مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه در تابستان نزدیک به ۵ هزار نفر از معلمان به صورت جهادی در مدارس حضور پیدا می کنند، افزود: در سال گذشته دو میلیارد تومان کمک مؤمنانه توسط معلمان جمع آوری شده است و تنها در یک ناحیه ۹۰۰ نفر از بچه های بی […]

مسعود حمیدی نژاد : احداث ۲ مدرسه در مینوشهر خرمشهر به میترا و ملیکا صالحیان پور
۱۳ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان- مسعود حمیدی نژاد سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۲ مدرسه در مینوشهر از توابع خرمشهر به یاد دانش آموزان فوت شده در حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان ساخته می‌شود.

میکائیل باقری : کارگروه انس با قرآن با استفاده از محتوای کتاب های درسی تشکیل شد
۱۱ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – میکائیل باقری مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: کارگروه ویژه برای انس بیشتر دانش آموزان با قرآن و آموزه های دینی با استفاده از محتوای کتاب های درسی تشکیل شد.

هشدار دکتر عبدالرسول پورعباس درباره عضویت داوطلبان در برخی گروه‌های متخلف فضای مجازی
۱۰ خرداد ۱۴۰۱

هرمزبان – دکتر عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد عضویت داوطلبان در برخی گروه‌های فضای مجازی که در پی تخلف و تقلب در آزمون‌ها هستند، هشدار داد.