خبر فوری

آموزش و پرورش

وداع دانش آموزان با اولین معلم روستای آقاسین

معلمی را اگر جز عشق تفسیر کنیم، جفا کرده‌ایم به عمر زنان و مردانی که سال‌ها به ادای زکات دانش خود پرداخته‌اند؛ به قلب‌هایی که برای آموختن می‌تپند و به نیاتی که دغدغه آینده فرزندان این آب و خاک را دارند.

ادامه خبر »

اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه را منتشر کنید

یادداشت مدیرمسئول هرمزبان

هرمزبان – یادداشت – اسامی فرهنگیان امضاءکننده بیانیه “قدردانی از اقدامات دولت سیزدهم در حوزه آموزش و پرورش استان” را منتشر کنید.

ادامه خبر »

گزارش تصویری/ غبارروبی گلزار مطهر شهدای گمنام شهرستان ابوموسی با حضور فرهنگیان و مسئولان شهرستانی

هرمزبان – به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و هفته عقیدتی سیاسی سپاه، جمعی از فرهنگیان و بسیجیان با همراهی فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولین در گلزار مطهر شهدای گمنام شهرستان حضور یافتند و ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدا، به غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا پرداختند.  /عکاس: مهدی سالاری

ادامه خبر »

محمد قویدل: شاهد رشد همه شاخص های آموزش و پرورش در دولت سیزدهم هستیم

هرمزبان – محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: در دولت سیزدهم و بواسطه نگاه ویژه استاندار و تلاش جدی خانواده فرهنگیان استان شاهد رشد در همه شاخص های عملکردی در حوزه آموزش و پرورش هستیم.

ادامه خبر »

به روایت تصویر/ حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی در مدارس به مناسبت روز معلم

به روایت تصویر/ حضور اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی در مدارس به مناسبت روز معلم

هرمزبان – اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی به مناسبت روز معلم در مدارس این شهرستان حضور یافتند و به تجلیل از معلمان پرداختند. عکاس: محمدعلی علیزاده

ادامه خبر »

هفته گرامیداشت مقام معلم در ابوموسی با برنامه‌های متنوع فرهنگی و تجلیل از معلمان

هرمزبان – دکتر یعقوب پیدایش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی، از برنامه‌های متنوع فرهنگی و آیینی در هفته گرامیداشت مقام معلم در این شهرستان خبر داد.

ادامه خبر »

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش ابوموسی به مناسبت فرا رسیدن روز معلم

هرمزبان – دکتر یعقوب پیدایش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی، در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته ی گرامیداشت مقام معلم، از زحمات بی وقفه و تعهدات صادقانه ی تمامی فرهنگیان ارجمند شهرستان ابوموسی قدردانی کرد.

ادامه خبر »

کمیته امداد امام خمینی (ره) : ۵۴ کلاس درس در مناطق محروم 5 استان احداث می‌شود

هرمزبان – کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد: به دنبال امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ۵۴ کلاس درس در مناطق محروم پنج استان احداث و تکمیل خواهد شد.

ادامه خبر »

سیل و فداکاری رضا نصیری معلم بندرعباسی/ داستانی از ایثار در راه علم

هرمزبان – بارش شدید باران در سال ۷۱، خاطره‌ای دیگر از فداکاری‌های رضا نصیری، معلم عاشق روستای نانگ را رقم زد. در آن زمان هنوز تلفن همراه وجود نداشت و مدرسه حتی رادیو هم نداشت تا از وضعیت بارندگی باخبر شوند.

ادامه خبر »

محمود غیبی: آغاز فرایند داوری سیزدهمین دوره ی جشنواره نوجوان سالم

هرمزبان – محمود غیبی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز فرایند داوری سیزدهمین دوره ی جشنواره نوجوان سالم خبر داد.

ادامه خبر »

فداکاری معلمی در روستای نانگ: ۳۱ سال عشق و ایثار در راه علم و دانش

هرمزبان – رضا نصیری، معلمی عاشق از بندرعباس، ۳۱ سال از عمر خود را وقف تعلیم و تربیت دانش‌آموزان روستای نانگ در هرمزگان کرد. او با وجود سختی‌های فراوان، از جمله فقدان امکانات اولیه، مسافت طولانی تا مدرسه، و حتی خطرات جانی، هرگز از رسالت خود دست نکشید و با فداکاری و عشق، نسلی از دانش‌آموزان را تربیت کرد.

ادامه خبر »

آمادگی حوزه های اجرایی ارزیابی نتایج آزمون استخدامی آموزگاری در هرمزگان/ فعالیت ۱۰ گروه ارزیاب در ۵ حوزه ارزیابی

هرمزبان – همزمان با اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزگاری ۱۴۰۳، مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از آمادگی حوزه های اجرایی ارزیابی این آزمون در استان هرمزگان خبر داد.

ادامه خبر »

معلم فداکار اتیسم با دعای دانش‌آموزانش از سرطان نجات یافت

هرمزبان – نیلوفر اللهدادی، معلمی دلسوز در بندرعباس، با فداکاری و صبر خود در آموزش دانش‌آموزی با شرایط خاص، نه تنها زندگی او را متحول کرد، بلکه معجزه‌ای باورنکردنی در زندگی خود رقم زد. پس از ابتلا به سرطان و ناامیدی پزشکان، دعای قلب‌های پاک دانش‌آموزانش او را از مرگ نجات داد. این داستان، نمونه‌ای از قدرت عشق، فداکاری و …

ادامه خبر »

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزگاری/ استخدام ۱۹۹۲ معلم هرمزگانی در سال جدید

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزگاری و استخدام ۱۹۹۲ معلم هرمزگانی در سال جدید خبر داد.

ادامه خبر »

افتتاح مدرسه ۶ کلاسه باغ ملک در میناب با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

هرمزبان – مدرسه ۶ کلاسه باغ ملک در میناب با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور افتتاح شد.

ادامه خبر »

عملیات اجرایی مدرسه ۶ کلاسه روستای شمجو در میناب با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز آغاز شد

هرمزبان – عملیات اجرایی احداث مدرسه ۶ کلاسه روستای شمجو در میناب از محل اعتبارات مولدسازی با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز آغاز شد.

ادامه خبر »