هرمزگان

استان هرمزگان از استانهای جنوبی ایران است.

این استان با داشتن صدها کیلومتر نوار ساحلی، مکان خوبی برای سرمایه گذاری محسوب می گردد.

اخبار استان هرمزگان را در پایگاه خبری هرمزبان دنبال نمایید.

مهدی دوستی: شهرک‌های صنفی باید در اختیار بازاریان هرمزگان باشد

هرمزبان –استاندار هرمزگان گفت: ایجاد مجتمع‌ها و شهرک‌های صنفی بزرگ تجربه‌ای موفق و ریشه‌دار است که راه‌اندازی و مدیریت آن‌ها باید در اختیار اصناف و بازاریان استان باشد.

ادامه خبر »

حل مشکل عدم ماندگاری نیروی انسانی در مناطق صعب العبور استان هرمزگان در دولت سیزدهم

محمد قویدل لاری

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از حل مشکل عدم ماندگاری نیروی انسانی در مناطق صعب العبور استان هرمزگان در دولت سیزدهم خبر داد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: اول تیر، روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی؛ فرصتی برای احیای معارف و فرهنگ اسلامی

هرمزبان – اول تیرماه، سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی نامگذاری شده است. در دنیای امروز که با تهاجم فرهنگی استکبار روبرو هستیم، توجه به این رسالت خطیر اهمیتی دوچندان یافته است.

ادامه خبر »

گرامیداشت هفته سلامت مردان ایرانی در آموزش و پرورش ابوموسی

هرمزبان – به مناسبت هفته سلامت مردان، با حضور پرسنل شبکه بهداشت شهرستان ابوموسی در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، برنامه‌های آموزشی و غربالگری سلامت برای فرهنگیان مرد برگزار شد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: خوشبختی واقعی و آرامش همیشگی متعلق به اهل تقوا است

هرمزبان – حجت الاسلام سهرابی امام جمعه موقت میناب گفت: خوشبختی واقعی و آرامش همیشگی بر اساس آیات و روایات متعدد متعلق به اهل تقوا و کسانی است که به تزکیه نفس می‌پردازند.

ادامه خبر »

حضور پرشور دانش آموزان در انتخابات، به افزایش شور و نشاط و پویایی جامعه کمک می‌کند

هرمزبان – محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت حضور پرشور دانش آموزان در انتخابات، به افزایش شور و نشاط و پویایی جامعه کمک می‌کند.

ادامه خبر »

تقدیر معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان

هرمزبان – به پاس کسب رتبه اول کشوری آموزش و پرورش استان هرمزگان در توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش، معاون اجرایی رئیس جمهور فقید از مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان تقدیر کرد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: غدیر خم، عید بشارت و تثبیت ولایت و امامت

هرمزبان – رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب با اشاره به فرا رسیدن دهه امامت و ولایت و سالروز عید غدیر خم، این واقعه را از مهم‌ترین وقایع تاریخ اسلام دانست که در آن، پیامبر گرامی اسلام(ص) در مسیر بازگشت از حجة الوداع، امام علی(ع) را به عنوان جانشین خود معرفی کردند.

ادامه خبر »

حجت السلام سهرابی: ازدواج آسان، ضامن آرامش جامعه و نسل پاک؛ همگان در تسهیل آن سهیم باشند

حجت الاسلام مفید سهرابی

هرمزبان – حجت‌الاسلام مفید سهرابی، امام جمعه موقت توکهور و هشت بندی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)، بر ضرورت تسهیل ازدواج جوانان تأکید کرد و گفت: ازدواج، وظیفه‌ای همگانی است و از دولت و نظام تا ثروتمندان، خانواده‌ها و جوانان، همه باید در این امر مقدس مشارکت کنند.

ادامه خبر »

احسان کامرانی: برگزاری امتحانات نهایی مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی است

هرمزبان – احسان کامرانی عاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در بازدید از حوزه امتحانات نهایی ناحیه یک بندرعباس گفت:برگزاری امتحانات نهایی در فضایی منظم همراه با آرامش کامل، قابل تقدیر است وی اضافه کرد: برگزاری امتحانات نهایی مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی است.

ادامه خبر »

ساماندهی نیرو، مدارس تراز و نوید تحول در آموزش و پرورش استان هرمزگان

محمد قویدل لاری

هرمزبان – نشست کار گروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان هرمزگان، به ریاست مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان و در راستای ارتقای نظام آموزشی استان برگزار شد.

ادامه خبر »

بازدید احسان کامرانی از حوزه امتحانات نهایی ناحیه یک بندرعباس

هرمزبان – احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از حوزه امتحانات نهایی ناحیه یک بندرعباس بازدید کرد.

ادامه خبر »

پیام تسلیت مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قشم حراء به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

هرمزبان –  مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی قشم حراء به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد پیام تسلیتی صادر کرد.

ادامه خبر »

حجت الاسلام سهرابی: امام خمینی (ره) مردی در برابر استبداد و استعمار و استکبار

هرمزبان – حجت الاسلام سهرابی گفت: امام مرد شجاعی بود که نه در برابر استبداد و نه در برابر استعمار سر فرود نیاورد و با اتکا به خداوند و در مسیر اسلام ناب محمدی (ص) نهضت اسلامی را با پیروزی رساند.

ادامه خبر »

به روایت تصویر/ رژه خودرویی و موتوری در جزیره بوموسی به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد و شهدای خدمت در جزیره بوموسی

هرمزبان – رژه خودرویی و موتوری در جزیره بوموسی به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد و شهدای خدمت در جزیره بوموسی انجام شد. تصاویری از این رژه را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

ادامه خبر »