مرور رده

شهرستان حاجی آباد

اخبار شهرستان حاجی آباد

آمار مبتلایان کرونا در حاجی آباد رو به افزایش/پراکندگی موارد مثبت رو به گسترش

هرمزبان - با توجه به افزایش موارد شناسایی بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در شهرستان حاجی آباد و لزوم تشدید اجرای برنامه های مراقبت و کنترل بمنظور قطع زنجیره انتقال این بیماری، جلسه اضطراری ستاد مبارزه با کرونا با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.
ادامه خبر ...

ایرج حیدری: خودکفایی هرمزگان در تولید الکل با افتتاح کارخانه الکل حاجی آباد

هرمزبان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: در پی دستور استاندار، کارخانه تولید الکل حاجی آباد در کمترین زمان ممکن با رفع مشکلات با هدف تامین نیازهای بهداشتی استان وارد مدار تولید شد.
ادامه خبر ...

انسان در مقام غفلت متوجه دانایی‌های خود نیست

هرمزبان:کانون خبرنگاران نبأ: حجت‌الاسلام والمسلمین احمد لطفیان سرگزی با بیان اینکه انسان در مقام غفلت متوجه دانایی‌های خود نیست، گفت: برای مثبت‌اندیش بودن می‌بایست از مقام غفلت خارج شویم و به دانسته‌هایی چون جایگاه رفع گرفتاری‌ها و حاجات…
ادامه خبر ...

جای خالی قصه در تربیت فرزندان/ مدارا؛ راه رسیدن به اهداف عالی

هرمزبان:کانون خبرنگاران نبأ: امام جمعه نیک‌شهر گفت: قصه یکی از اصلی‌ترین راه‌های نشاندن شخصیت اهل بیت(ع) در محور زندگی فرزندان است. متأسفانه زندگی مدرن، ما را از جایگاه قصه‌گویی در تربیت غافل کرده است.
ادامه خبر ...

رخداد 5 زلزله بیش‌از 3 ریشتر در استان فارس/ثبت 3 زلزله در اطراف تهران

هرمزبان:طی هفته گذشته بعد از وقوع 4 زلزله بیش از 3 ریشتر در استان فارس، بزرگترین زلزله هفته با بزرگای 4.5 ریشتر نیز در این استان به ثبت رسید، ضمن آنکه 3 زلزله بیش از 2 ریشتر نیز در فیروزکوه،‌ دریاچه نمک و ارجمند استان تهران رخ داد.
ادامه خبر ...

صحیفه سجادیه کتاب تمرین عبادت عاشقانه است

هرمزبان:کانون خبرنگاران نبأ: حجت‌الاسلام والمسلمین احمد لطفیان سرگزی گفت: صحیفه سجادیه در واقع کتاب تمرین عبادت عاشقانه است که پرده از راز ملکوتی عاشقی برمی‌دارد و معنایی وسیع‌تر و فراتر از محبت را تداعی می‌کند.
ادامه خبر ...

دیدار دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آبادوبازدیداز…

دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان که جهت بازدید از شهرستان حاجی آباد عازم آن منطقه شده بود با جهانگیری فرماندار این شهرستان دیدارنمود.
ادامه خبر ...

حضور بیش از 100 مددجوی کمیته امداد در مراسم پیاده‌روی اربعین

مسیح‌الله مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاجی‌آباد ضمن تسلیت به‌مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی اظهار داشت: بیش از 100 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در قالب طرح شوق زیارت و در راستای تقویت روحیه دینی و مذهبی…
ادامه خبر ...