خبر فوری

سیاست

دیدار فرمانده بسیج سپاه بوموسی با فرمانده ناوتیپ ۵۱۲ ذوالفقار منطقه پنجم ندسا

هرمزبان – سرهنگ حسین زعیمی با دریادار محمد صباحی زاده فرمانده ناوتیپ ۵۱۲ ذوالفقار منطقه پنجم ندسا در جزیره بوموسی دیدار کرد.

ادامه خبر »

دریادار علیرضا تنگسیری: آمریکایی‌ها دیگر جایی در خلیج فارس ندارند

هرمزبان – دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما در این خلیج فارس ماندگار هستیم، انگلیسی‌ها رفتند، آمریکایی‌ها هم خواهند رفت چرا که بیگانگان جایشان در این منطقه نیست، این منطقه تنها جای ما و کشورهای مسلمان منطقه خواهد بود.

ادامه خبر »

بازدید اساتید حوزه‌های علمیه کشور از دستاوردهای نیروی دریایی ارتش

هرمزبان – اساتید حوزه‌های علمیه سراسر کشور، از دستاوردهای نیروی دریایی ارتش در منطقه یکم دریایی امامت بازدید کردند.

ادامه خبر »

سپاه پاسداران با حمله موشکی به اسرائیل، پاسخ دندان‌شکنی به جنایت دمشق داد

هرمزبان – حجت الاسلام جاودان، امام جمعه موقت بوموسی، در پیامی ضمن تقدیر از اقدام قاطعانه سپاه پاسداران در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، این اقدام را موجب “خوشحالی و شادی وصف ناپذیر همه ی دلدادگان انقلاب اسلامی” دانست. وی همچنین تاکید کرد که راهبری و هدایت این عملیات “چیزی نبود جز دعای مومنان به …

ادامه خبر »

خطیب جمعه بوموسی: برای ایجاد تمدن نوین اسلامی راهی جز محو و نابودی اسرائیل نداریم

هرمزبان – حجت الاسلام جاودان امام جمعه موقت بوموسی در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: برای ایجاد تمدن نوین اسلامی چاره ای نداریم جز اینکه چیزی به نام اسرائیل در دنیا نباشد و از بین برود.

ادامه خبر »

شیخ محمد یزبک: دشمنان لبنان حق تعیین رئیس جمهور این کشور را ندارند

هرمزبان – شیخ «محمد یزبک» در مراسمی در شهر بعلبک در شرق لبنان، گفت: ما در لبنان، امروز برای انتخاب رئیس جمهور دست یاری به سوی سایر جریان ها دراز می کنیم. معتقدیم آمریکا یا گروه هایی که معتقدند اسرائیل دشمن لبنان نیست، حق انتخاب رئیس جمهور برای این کشور را ندارند.

ادامه خبر »

شهادت بیش از 400 نفر در اطراف بیمارستان الشفاء

هرمزبان – دفتر رسانه‌ای دولت حماس در بیانیه‌ای گفت که ارتش اشغالگر صهیونیستی تاکنون بیش از ۴۰۰ نفر را در اطراف بیمارستان الشفاء به شهادت رسانده است.

ادامه خبر »

عبدالمتین قانع سخنگوی طالبان: مواد مخدر از برخی کشورها وارد افغانستان می شود!

هرمزبان – سخنگوی وزارت کشور حکومت طالبان با بیان اینکه مخدر صنعتی از برخی کشورها وارد افغانستان می‌شود، اظهار داشت جامعه جهانی در مبارزه با این مواد همکاری نداشته است.

ادامه خبر »

توان موشکی نیروهای مقاومت کابوس رژیم صهیونیستی

هرمزبان –  با افزایش روزافزون و چشمگیر توان نیرو‌های مقاومت هم اکنون شاهد هستیم که قدرت موشکی گروه‌های مقاومت در منطقه به کابوسی بسیار جدی، همیشگی و گریزناپذیر برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

ادامه خبر »

شیخ الازهر: واکنش جامعه بین‌الملل به جنگ غزه، مایه سرشکستگی است

فارس نوشت: شیخ الازهر واکنش جامعه بین‌الملل به جنگ غزه را «ناامیدکننده و مایه سرشکستگی» دانست و با کنایه به دبیر کل سازمان ملل گفت که عملکرد مردم غرب در قبال غزه، از جامعه بین‌الملل بهتر بود.  

ادامه خبر »

فراخوان ایده‌های مردم برای تحقق مشارکت در جهش تولید

هرمزبان – پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای از مخاطبان خود دعوت کرد تا ایده‌هایشان را با هدف تحقق مشارکت مردم در جهش تولید به این پایگاه ارسال کنند.

ادامه خبر »

فیلم / تهدید غیرمستقیم هسته ای روسیه علیه آمریکا

هرمزبان – روسیه با انتشار فیلمی حملات هسته ای به آمریکا را شبیه سازی کرد، انتشار این فیلم را می توان تهدید غیرمستقیم حمله اتمی روسیه علیه آمریکا قلمداد نمود.

ادامه خبر »

محمد اسلامی: دو اتفاق خوب هسته ای در سفر رییسی به هرمزگان

هرمزبان – محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آغاز احداث نیروگاه اتمی سیریک و رونمایی از سامانه پرتودهی نخیلات دو اقدام مهم در سفر رییس جمهوری به هرمزگان بشمار می رود.

ادامه خبر »