خبر فوری

انتخابات

نظرسنجی هرمزبان/ به نظر شما چه کسی چهاردهمین رئیس جمهور کشورمان خواهد شد؟

حدود دو هفته دیگر تا برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری باقی مانده است، حدس می زنید چه کسی پیروز رقابت های انتخاباتی می شود؟ حدس خود را با ما و دیگر مخاطبان هرمزبان در میان بگذارید.

ادامه خبر »

۱۶ روز تا انتخابات؛‌ رونمایی از گفتمان‌های نامزدها و واکنش‌ها

هرمزبان – پس از بررسی صلاحیت ۸۰ داوطلب انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و تایید صلاحیت ۶ نامزد از سوی شورای نگهبان،‌ با شکل‌گیری و انتصاب اعضای ستادهای انتخاباتی نامزدها، فعالیت‌هایشان آغاز شد.

ادامه خبر »

از نامزدهای انتخابات چه خبر؟

هرمزبان – شانزده روز مانده به برگزاری انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اخبار مربوط به کاندیداها و آخرین اظهاراتشان را می‌توانید در این گزارش مرور کنید.

ادامه خبر »

احمد وحیدی: پیش‌بینی مشارکت خوبی در انتخابات داریم

هرمزبان – احمد وحیدی وزیر کشور گفت: برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای نامزدها ملاک انتخاب مردم می‌شوند و پیش‌بینی مشارکت خوبی در حوزه انتخابات داریم.

ادامه خبر »

۵۴ داوطلب از حوزه انتخابیه بندرعباس تایید صلاحیت شدند

هرمزبان –رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس گفت:حسن فلاحتی مطرح کرد: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده را به ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس ارسال کرد.

ادامه خبر »

هادی طحان نظیف: بیش از ۵۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند

هرمزبان –طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان از پایان مهلت ۵۰ روزه هیئت‌های نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات خبر داد.

ادامه خبر »

عبدالله صادقی: صلاحیت ۱۰ نفر از ۱۹۹ نفر برای ورود به کارزار انتخاباتی احراز نشده است

هرمزبان – عبدالله صادقی  رئیس هیات نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان هرمزگان گفت: صلاحیت ۱۰ نفر از ۱۹۹ نفر برای ورود به کارزار انتخاباتی احراز نشد.

ادامه خبر »

تازه ترین اطلاعات از انتخابات در هرمزگان

هرمزبان – در تازه ترین نشست ستاد انتخابات هرمزگان، معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان از حضور گسترده نخبگان و فرهیختگان هرمزگانی در مرحله پیش ثبت نام انتخابات مجلس قدردانی کرد.

ادامه خبر »

فرماندار ابوموسی: جوانان به عرصه انتخابات شورای شهر ورود پیدا کنند

هرمزبان - فرماندار ابوموسی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار هرمزبان، خواستار ورود جوانان به عرصه انتخابات شورای شهر شد.

ادامه خبر »

فیلم/ مصاحبه اختصاصی پایگاه خبری هرمزبان با فرماندار ابوموسی در رابطه با انتخابات

مصاحبه اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان با مهندس پوربابایی فرماندار ابوموسی در رابطه با ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را می توانید مشاهده کنید.

ادامه خبر »

سعید ناجی : رفتار فرا قانونی و خارج از چار چوب های قانون پذیرفته نیست

سخنگوی ستاد انتخابات هرمزگان تأکید کرد: «هیچ رفتار فرا قانونی و خارج از چار چوب‌های قانون پذیرفته نیست زیرا اینگونه رفتارها منجر به بروز مشکلات و ناهنجاری می‌شود که آزار جامعه را در پی خواهد داشت.»

ادامه خبر »

سخنگوی کمیسیون شوراها: جریانات سیاسی باید سکوت خود را بشکنند

هرمزبان:سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که احزاب و گرایش‌های سیاسی باید هرچه زودتر به میدان آمده و اهداف و برنامه‌های کاندیداهای خود را برای جامعه تبیین کنند.

ادامه خبر »

هاشمی دهه ۶۰ با آنچه امروز می‌بینیم متفاوت است

هرمزبان:علی‌اکبر معین‎فر در دوازدهمین روز از دی‌ ماه سال ۹۶ بر اثر بیماری کلیوی در خانه‌اش در تهران دار فانی را وداع گفت. او چهره هاشمی‌ رفسنجانی را هم در تاریخ انقلاب دوگانه می‌دانست: «یک نکته را نه درباره آقای هاشمی، بلکه در مورد بسیاری از انسان‌ها باید مد نظر داشته باشید. این که آدم‌ها در موقعیت‌ها و ظرف‌های زمانی مختلف نگاه و دیدگاه‌های متفاوتی دارند. بنابراین آقای هاشمی دهه ۶۰ با آن چه امروز می‌بینیم طبیعتا متفاوت است.»

ادامه خبر »