آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » آموزش و پرورش » آب رسانی به دبستان گلهای انقلاب حسنلنگی با همت دهیار حسنلنگی بالا رفع شد
آب رسانی به دبستان گلهای انقلاب حسنلنگی با همت دهیار حسنلنگی بالا رفع شد

آب رسانی به دبستان گلهای انقلاب حسنلنگی با همت دهیار حسنلنگی بالا رفع شد

هرمزبان: طرح بهسازی و ایمن سازی مدارس روستایی با همکاری دهیاران حسنلنگی بالا و پایین دراین روستا کلید خورد.

هرمزبان: طرح بهسازی و ایمن سازی مدارس روستایی با همکاری دهیاران حسنلنگی بالا و پایین دراین روستا کلید خورد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،مدیردبستان گلهای انقلاب حسنلنگی با بیان مطلب فوق گفت:با توجه به اینکه شبکه آب رسانی به دبستان گلهای انقلاب قدیمی و غیر استانداردلازم و این شبکه قطع بود ودانش آموزان با مشکلات زیادی روبرو بودند تشریح کرد:در این دبستان دانش آموزان استثنایی نیز وجود دارد که این مشکلات ما را دوچندان می کرد ولی خدا را شکربا همت تراهی دهیار حسنلنگی بالا برطرف گردید.
حاتمی گفت: طبق نامه های ارسالی به آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس مقداری از این هزینه ها توسط آموزش وپرورش متقبل شده است.                                                                                           حاتمی ضمن قدر دانی و تشکر از عالی زاده معاونت محترم اموزش و پرورش ناحیه یک و دهیار روستای حسنلنگی بالا گفت:برق کشی٬رنگ آمیزی و بتن ریزی جلو مدرسه در سال تحصیلی ۹۴رشد چشم گیری داشته است.
حاتمی اضافه کرد : مدارس روستا ازجمله حسنلنگی که استعدادهای شگفتی در آن نهفته است٬از مسئولین امر و خیرین مدرسه ساز خواست تا هرچه زودتر مشکلات مدارس حسنلنگی حل شود.   

 حاتمی اضافه کرد:دهیاران حسنلنگی بالا و پایین قول همکاری برای بهسازی و ایمن سازی مدارس روستای حسنلنگی و همچنین دیوار کشی دبستان گلهای انقلاب حسنلنگی را دادند.

حاتمی اضافه کرد :نقاشی ساختمان دبستان بتن ریزی و برق کشی به همت پیدایش رییس شورای حسنلنگی پایین و دهیار انجام گرفته است.

و در پایان  حاتمی از تمام کسانی که در پیشرفت فضای آموزشی و فرهنگی روستا تلاش و کوشش می کنند تقدیر و تشکر کرد.و از خداوند منان پیروزی و بهروزی برایشان آرزو کرد.
گزارش از:سعیدتراهی مدیر وبلاگ خبری روستای علی آباد

کد خبر: ۳۹۴۸۰۲

http://www.hormozban.ir/?p=802
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*