آخرین خبرها
خانه » سیاسی » اختتامیه هفته فرهنگی بندر کرگان میناب / تخفیفات گمرکی خواسته بحق مردم شهرستان میناب است
اختتامیه هفته فرهنگی بندر کرگان میناب / تخفیفات گمرکی خواسته بحق مردم شهرستان میناب است

اختتامیه هفته فرهنگی بندر کرگان میناب / تخفیفات گمرکی خواسته بحق مردم شهرستان میناب است

هرمزبان:معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت : تخفیفات گمرکی خواسته بحق مردم شهرستان میناب است .

هرمزبان:معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت : تخفیفات گمرکی خواسته بحق مردم شهرستان میناب است .

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علیرضا پاکدامن در اختتامیه هفته فرهنگی بندر کرگان با اشاره فرهنگ و تاریخ کهن شهرستان میناب اظهار کرد: باید این فرهنگ را به دنیا صادر کنیم.

وی ادامه داد : با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و معرفی جاذبه های گردشگری بندر کرگان و دیگر نقاط شهرستان میناب ، تمام دنیا را به این شهرستان دعوت کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب توسعه بخش فرهنگی را یکی از برنامه ها مهم این شهرستان برشمرد و افزود : ان شا الله در آینده شاهد رشد بیش از این ،این بخش در شرق هرمزگان و شهرستان میناب باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به توسعه بخش تجارت در بنادر شهرستان میناب پرداخت و گفت : اصلاح گمرکی باعث رونق این بخش در شهرستان خواهد شود.

معاون استاندار هرمزگان ادامه داد: تخفیفات گمرکی خواسته بحق مردم است وهمچنین گفت: ان شا الله در آینده شاهد تغییر بندر کرگان از ملوانی به تجاری باشیم.

وی یکی از مشکلات تجار تردد دریای از طریق خورها در شهرستان میناب عنوان کرد و گفت : زمانی تجارت خوب انجام می شود که بنادر خوبی داشته باشیم .

فرماندار ویژه شهرستان میناب ادامه داد : با برنامه ریزی های انجام شده در استان و شهرستان در صدد ایجاد بندر جدید میناب هستیم که در حال مطالعه و شناسایی دقیق این منطقه توسط کارشناسان مربوطه است ؛ که یکی از نقاط می تواند بندر کرگان باشد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد بازارچه های مرزی در شهرستان باعث رونق اقتصادی در این منطقه خواهد شد تاکید کرد : بخش خصوصی و به ویژه تجار بندر کرگان می تواند در این بندر برای احداث بازارچه های مرزی ورود کنند.

پاکدامن افزود: با احداث این بازاچه ها در آینده شاهد حضور بیش از این مردم از تمام نقاط کشور برای خرید در این شهرستان باشیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد : مردم شهرستان میناب خود را برای پسا تحریم آماده کنند وابراز امیدواری کرد : این روند نوید دهنده آغاز نو برای شکوفای کرگان و دیگر نقاط شهرستان خواهد شد.
منبع: هرمزبان

کد خبر: ۳۹۴۸۴۱

http://www.hormozban.ir/?p=841
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*