آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » جاسم جادری: بهره‌برداری از ۱۲۷۶ پروژه در سطح هرمزگان طی سال ۹۴
جاسم جادری: بهره‌برداری از ۱۲۷۶ پروژه در سطح هرمزگان طی سال ۹۴

جاسم جادری: بهره‌برداری از ۱۲۷۶ پروژه در سطح هرمزگان طی سال ۹۴

هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: در سال جاری هزار و ۲۷۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۵۸۴ میلیارد تومان در استان تکمیل و به بهره‎برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، جاسم جادری در پنجمین نشست شورای مدیران استانداری هرمزگان با اشاره به موفقیت‎های به دست آمده برای کشور در سال ۹۴، عنوان …

هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: در سال جاری هزار و ۲۷۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۵۸۴ میلیارد تومان در استان تکمیل و به بهره‎برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، جاسم جادری در پنجمین نشست شورای مدیران استانداری هرمزگان با اشاره به موفقیت‎های به دست آمده برای کشور در سال ۹۴، عنوان کرد: در حالی که کشورهای اطراف ما درگیر جنگ هستند و توطئه‌ها و دسیسه‌های بسیاری نیز از سوی دشمنان انجام می‌شود اما ایران اسلامی در آرامش و امنیت کامل است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در سال جاری انتخاباتی با شکوه و سالم و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه در زمینه‌های مختلف عمرانی در هرمزگان اقدامات مهمی در سال ۹۴ صورت گرفت، افزود: در سال جاری هزار و ۲۷۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر سه هزار و ۵۸۴ میلیارد تومان در استان تکمیل و به بهره‎برداری رسید.

جادری خاطرنشان ساخت: آغاز احداث ۲۲ بوستان بانوان در سراسر هرمزگان کاری بی‌نظیر در سطح کشور بود که طی سال جاری انجام و ۱۱ بوستان نیز تکمیل و افتتاح شد.

وی آغاز اجرای طرح‌های بزرگ سرمایه‌گذاری را از دیگر اقدامات مهم در هرمزگان دانست و اضافه کرد: این طرح‌ها موجب ایجاد اشتغال و توسعه بیشتر استان خواهد شد.

نماینده عالی دولت در هرمزگان به تعطیلات نوروز اشاره کرد و عنوان کرد: هرمزگان برای پذیرش گردشگران آماده شده و تمامی تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است.

جادری با بیان اینکه در ارزیابی عملکردهای صورت گرفته، هرمزگان جزو استان‌های برتر کشور در زمینه‌های مختلف است، تصریح کرد: با همت و همراهی مجموعه مدیران استان کارهای بزرگی طی سال ۹۴ در هرمزگان صورت گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس / روابط عمومی استانداری هرمزگان

کد خبر: ۳۹۵۴

http://www.hormozban.ir/?p=3954
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*