آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » قوی ترین مردان هرمزگان انتخاب شدند
قوی ترین مردان هرمزگان انتخاب شدند

قوی ترین مردان هرمزگان انتخاب شدند

هرمزبان:دومین دوره مسابقات قویترین مردان هرمزگان با شناخت نفرات برتر در بندرعباس به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،دومین دوره مسابقات قویترین مردان هرمزگان با حضور ۱۵ شرکت کننده در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد. در این دوره از مسابقات ابتدا ۱۵ شرکت کننده در مرحله مقدماتی شامل بلند کردن کنده ۱۱۰ …

هرمزبان:دومین دوره مسابقات قویترین مردان هرمزگان با شناخت نفرات برتر در بندرعباس به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،دومین دوره مسابقات قویترین مردان هرمزگان با حضور ۱۵ شرکت کننده در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ابتدا ۱۵ شرکت کننده در مرحله مقدماتی شامل بلند کردن کنده ۱۱۰ کیلوگرمی، غلطاندن لاستیک ۴۵۰ کیلوگرمی، حمل چمدان ۲۴۰ کیلوگرمی و حمل آرم ۱۵۰ کیلوگرمی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان علی بارانی، محمود سراجی، مهدی نعیمی، احمد جعفری، رضا عباسی، فرشاد دهقانی، ذاکر قاسمی و عباس بحرک به مرحله نهایی رسیدند.

در این مرحله شرکت کنندگان در چهار ماده اسکات تعادلی ۳۰۰ کیلوگرمی، سه گانه شامل غلط لاستیک ۴۵۰ کیلوگرمی، بلند کردن گوی ۱۲۰ کیلوگرمی و حمل گوی ۱۲۰ کیلوگرمی بر پله کان قدرت، بلند کردن گوی های ۱۰۰-۱۱۰ و ۱۲۰ کیلو گرمی و کشیدن ماشین آتش نشانی به وزن ۱۲۰ تن به رقابت پرداختند و در پایان عباس بحرک با ۲۳ امتیاز، ذاکر قاسمی با ۲۲ امتیاز و مهدی نعیمی با ۱۴ امتیاز به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

این مسابقات توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و با همکای هیئت پرورش اندام و بدنسازی استان هرمزگان در پارک غدیر بندرعباس برگزار شد.

منبع: خبرآنلاین

کد خبر: ۳۳۰۳

http://www.hormozban.ir/?p=3303
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*