آخرین خبرها
خانه » اجتماعی » ۱۰ بوستان بانوان در هرمزگان احداث می‌شود
۱۰ بوستان بانوان در هرمزگان احداث می‌شود

۱۰ بوستان بانوان در هرمزگان احداث می‌شود

هرمزبان:سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از احداث ۱۰ بوستان بانوان در ۱۰ مرکز شهرستان هرمزگان خبر داد.

هرمزبان:سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از احداث ۱۰ بوستان بانوان در ۱۰ مرکز شهرستان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،مسعود دالمن ظهر امروز در نشستی خبری از اجرایی شدن طرح احداث پارک بانوان در ۱۰ شهر استان هرمزگان خبر داد و بیان داشت: طبق تاکیدات استاندار هرمزگان و با توجه به ضرورت توجه جدی به قشر بانوان در فضاهای شهری مقرر شد که در ۱۰ شهر مرکز شهرستان شامل شهرهای میناب، رودان، بندرلنگه، حاجی‌آباد، بندرخمیر، بستک، پارسیان، جاسک، سیریک و سردشت بشاگرد عملیات اجرایی پروژه احداث پارک بانوان در هفته جاری آغاز و تا دهه مبارک فجر نیز به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: با توجه به تفاهم‌نامه منعقده بین معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان و شهردای‌های مذکور مقرر شده تا طرح احداث پارک بانوان در زمینی به مساحت بین یک تا دو هکتار و با جانمایی فضاهای مورد نیاز اجرایی شود که متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه اعتبار مورد نیاز به شهرداری‌های مذکور واریز می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اظهار داشت: با اختصاص این مجموعه برای بانوان این امکان به آنها داده می‌شود تا بتوانند در فضایی آزادتر با ایجاد امنیت کامل به تفریحاتی که مربوط به آنهاست به راحتی و آزادانه بپردازند.

دالمن تصریح کرد: همچنین با این کار زمینه برای ارتقای زندگی فردی و اجتماعی بانوان و احیا تشکل‌های اجتماعی و فرهنگی بیش از پیش مهیا می‌شود./خبرگزاری فارس

http://www.hormozban.ir/?p=197
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*