آخرین خبرها
خانه » هرمزگان » شهرستان رودان » بیمارستان صحرایی در بخش جغین رودان برپا می‌شود
بیمارستان صحرایی در بخش جغین رودان برپا می‌شود

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان :

بیمارستان صحرایی در بخش جغین رودان برپا می‌شود

هرمزبان:جانشین رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان گفت: بیمارستان صحرایی با نام مبارک شهید مسعود رهگشا در بخش جغین رودان برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،موسی رنجبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودان در حاشیه جلسه هماهنگی در رابطه با برپایی بیمارستان صحرایی در بخش جغین اظهار داشت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان برای تحقق این امر و محرومیت‌زدایی منطقه اقدام به راه‌اندازی گروه جهادی در قالب برپایی بیمارستان ثابت صحرایی به مدت دو روز در منطقه جغین کرده است.

وی افزود: این بیمارستان که در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۱ و ۲۲ مرداد ماه جاری برپا می‌شود، در روز اول تعداد هفت پزشک متخصص شامل متخصص داخلی، قلب، عفونی، زنان و ایمان، دندان‌پزشک و پزشک عمومی دارد.

جانشین رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان عنوان کرد: در روز دوم نیز هشت پزشک متخصص و یک تیم جراحی عمومی با اکیپ کامل در محل برپایی بیمارستان حضور خواهند داشت.

زنجبری تصریح کرد: همچنین در این بیمارستان خدمات بهداشتی درمانی و مشاوره رایگان به مردم بخش جغین در شهرستان رودان ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

http://www.hormozban.ir/?p=4980
عضویت در کانال تلگرام پایگاه خبری هرمزبان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*