مرور برچسب

وزارت آموزش و پرورش

رضا مراد صحرایی : راه حل مشکلات رجوع به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اجرای بی کم و کاست آن است

هرمزبان - رضا مراد صحرایی سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: رضا مراد صحرایی : راه حل مشکلات رجوع به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اجرای بی کم و کاست آن است.
ادامه خبر ...

میکائیل باقری : کارگروه انس با قرآن با استفاده از محتوای کتاب های درسی تشکیل شد

هرمزبان - میکائیل باقری مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: کارگروه ویژه برای انس بیشتر دانش آموزان با قرآن و آموزه های دینی با استفاده از محتوای کتاب های درسی تشکیل شد.
ادامه خبر ...

بازگشایی مدارس و رتبه‌بندی معلمان در دولت مردمی

هرمزبان - آموزش حضوری مدارس، بررسی و رفع ایرادات لوایح طرح رتبه بندی معلمان و برگزاری آزمون استخدامی از جمله اقدامات و دستاوردهای مهم دولت مردمی از آغاز فعالیت تا کنون در حوزه آموزش و پرورش بوده است.
ادامه خبر ...

فرهنگیان برخی شهرها با برگزاری تجمع خواستار اجرای قانون رتبه بندی معلمان شدند

 هرمزبان - گروهی از معلمان در شهرهای اصفهان، خرم اباد، یزد، مشهد، ارومیه، شیراز، اراک ، یاسوج ،کرمانشاه، قزوین و اهواز با حضور در مقابل ادارات کل آموزش و پرورش خواستار سرعت بخشی به اجرای قانون رتبه بندی معلمان شدند.
ادامه خبر ...

رضوان حکیم زاده : اجرای طرح های تحولی خوانا، برنامه نویسی وسواد دیجیتال و اتقان

هرمزبان - رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح های تحولی "خوانا"، "برنامه نویسی و سواد دیجیتال" و "اتقان" با نگاه به سند تحول بنیادین و توجه به ساحت های این سند در حال اجرا هستند.
ادامه خبر ...

یوسف نوری: آموزش و پرورش باید به سمت مهارت پروری حرکت کند

هرمزبان - وزیر آموزش و پرورش گفت: باید تلاش کنیم تا دانشکده های کشاورزی و هنرستان‌های فنی ما به سمت تامین نیازهای هر شهرستان حرکت کنند و این امر مستلزم این است که آموزش و پرورش ما از حافظه پروری به دنبال مهارت پروری حرکت کند.
ادامه خبر ...

نماینده مجلس: اشکالات شورای نگهبان به رتبه بندی معلمان مرتفع شده است

هرمزبان - سرپرست معاونت برنامه ریزی، منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: اشکالات شورای نگهبان به نظام رتبه بندی معلمان مرتفع شده و به زودی لایحه مربوط به آن مجلس تقدیم می‌شود.
ادامه خبر ...

برگزاری نمایشگاه آخرین تولیدات و دستاوردهای آموزشی

هرمزبان - وزارت آموزش و پرورش از برگزاری نمایشگاه آخرین تولیدات و دستاوردهای آموزشی این وزارتخانه در حاشیه آیین اختتامیه دهمین دوره جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، نمایشگاه…
ادامه خبر ...

حضور دانش‌آموزان ۲۵ کشور در مرحله مقدماتی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم 

تهران- هرمزبان - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان ۲۵ کشور در مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام حضور دارند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به…
ادامه خبر ...

یوسف نوری: آموزش و پرورش نیازمند عزم ملی است

هرمزبان - وزیر آموزش و پرورش این وزارتخانه را نیازمند عزم ملی دانست و گفت: اگر دانش آموز در نظام آموزش و پرورش خوب تربیت نشود در دوره‌های بعدی زندگی به سختی می‌تواند در سطوح مختلف تاثیرگذار باشد.
ادامه خبر ...

سعید صالح: راه‌اندازی مدارس غیردولتی توسط مدیران و مقامات ممنوع است

هرمزبان - مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه شهریه بیش از ۲۴ هزار واحد آموزشی، مردادماه تعیین تکلیف شد، گفت: راه‌اندازی و اداره مدرسه توسط مدیران و مقامات ممنوع است و این ممنوعیت در کمیسیون آموزش و تحقیقات…
ادامه خبر ...