×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار:

  .::.   برابر با : Sunday, 29 May , 2022
بازگشایی مدارس و رتبه‌بندی معلمان در دولت مردمی
۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

هرمزبان – آموزش حضوری مدارس، بررسی و رفع ایرادات لوایح طرح رتبه بندی معلمان و برگزاری آزمون استخدامی از جمله اقدامات و دستاوردهای مهم دولت مردمی از آغاز فعالیت تا کنون در حوزه آموزش و پرورش بوده است.

فرهنگیان برخی شهرها با برگزاری تجمع خواستار اجرای قانون رتبه بندی معلمان شدند
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 هرمزبان – گروهی از معلمان در شهرهای اصفهان، خرم اباد، یزد، مشهد، ارومیه، شیراز، اراک ، یاسوج ،کرمانشاه، قزوین و اهواز با حضور در مقابل ادارات کل آموزش و پرورش خواستار سرعت بخشی به اجرای قانون رتبه بندی معلمان شدند.

رضوان حکیم زاده : اجرای طرح های تحولی خوانا، برنامه نویسی وسواد دیجیتال و اتقان
۱۶ فروردین ۱۴۰۱

هرمزبان – رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح های تحولی “خوانا”، “برنامه نویسی و سواد دیجیتال” و “اتقان” با نگاه به سند تحول بنیادین و توجه به ساحت های این سند در حال اجرا هستند.

یوسف نوری: آموزش و پرورش باید به سمت مهارت پروری حرکت کند
۱۲ فروردین ۱۴۰۱

هرمزبان – وزیر آموزش و پرورش گفت: باید تلاش کنیم تا دانشکده های کشاورزی و هنرستان‌های فنی ما به سمت تامین نیازهای هر شهرستان حرکت کنند و این امر مستلزم این است که آموزش و پرورش ما از حافظه پروری به دنبال مهارت پروری حرکت کند.

نماینده مجلس: اشکالات شورای نگهبان به رتبه بندی معلمان مرتفع شده است
۱۲ بهمن ۱۴۰۰

هرمزبان – سرپرست معاونت برنامه ریزی، منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: اشکالات شورای نگهبان به نظام رتبه بندی معلمان مرتفع شده و به زودی لایحه مربوط به آن مجلس تقدیم می‌شود.

برگزاری نمایشگاه آخرین تولیدات و دستاوردهای آموزشی
۰۷ بهمن ۱۴۰۰

هرمزبان – وزارت آموزش و پرورش از برگزاری نمایشگاه آخرین تولیدات و دستاوردهای آموزشی این وزارتخانه در حاشیه آیین اختتامیه دهمین دوره جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، نمایشگاه آخرین تولیدات و دستاوردهای آموزشی این حوزه در روزهای ۲۳ و ۲۵ بهمن ماه جاری در دبیرستان […]

رحیم زارع: تسهیلاتی برای خرید خدمت مشمولان خارج از کشور
۳۰ دی ۱۴۰۰

هرمزبان – سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تسهیلاتی جهت خرید خدمت سربازی مشمولان خارج از کشور که ۵ سال از فراخوان آن‌ها به خدمت زیر پرچم می‌گذرد، در نظر گرفته شده است.

آموزش سواد رسانه‌ای در مدارس تهران و چالش‌های بهره‌گیری دانش‌آموزان
۲۶ دی ۱۴۰۰

آموزش سواد رسانه‌ای در مدارس تهران و چالش‌های بهره‌گیری دانش‌آموزان

حضور دانش‌آموزان ۲۵ کشور در مرحله مقدماتی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم 
۲۴ دی ۱۴۰۰

تهران- هرمزبان – مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان ۲۵ کشور در مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام حضور دارند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از گزارش خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، «میکائیل باقری» امروز (جمعه) به اتفاق هیات همراه با حضور […]

موافقت کمیسیون آموزش مجلس با تسری قانون ممنوعیت مدرسه‌داری برای مسوولان
۲۲ دی ۱۴۰۰

هرمزبان -کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با پیشنهاد تسری قانون «ممنوعیت مدرسه‌داری برای مسئولان کشور» موافقت کرد.

یوسف نوری: آموزش و پرورش نیازمند عزم ملی است
۰۴ دی ۱۴۰۰

هرمزبان – وزیر آموزش و پرورش این وزارتخانه را نیازمند عزم ملی دانست و گفت: اگر دانش آموز در نظام آموزش و پرورش خوب تربیت نشود در دوره‌های بعدی زندگی به سختی می‌تواند در سطوح مختلف تاثیرگذار باشد.

مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش : اعتبار طرح رتبه بندی معلمان اختصاص یافته است
۰۲ دی ۱۴۰۰

هرمزبان – مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از تخصیص اعتبار اجرای طرح رتبه بندی معلمان خبر داد.

سعید صالح: راه‌اندازی مدارس غیردولتی توسط مدیران و مقامات ممنوع است
۳۰ آذر ۱۴۰۰

هرمزبان – مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه شهریه بیش از ۲۴ هزار واحد آموزشی، مردادماه تعیین تکلیف شد، گفت: راه‌اندازی و اداره مدرسه توسط مدیران و مقامات ممنوع است و این ممنوعیت در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصویب شده است.

یگانه عزیزی: طرح توانمندی روان اجتماعی دانش آموزان و مربیان در دستور کار قرار دارد
۲۳ آذر ۱۴۰۰

  هرمزبان – یگانه عزیزی رئیس اداره برنامه ریزی امور اداره و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: در استان کرمان بیش از ۱۰۰ فضای تربیتی و پرورشی وجود دارد که شامل ۲۸ اردوگاه دانش آموزی و ۷۴ کانون فرهنگی و تربیتی است.

کنکور نَفَس آموزش و پرورش را به شماره انداخته است
۲۱ آذر ۱۴۰۰

تهران- هرمزبان – دبیرکل شورای عالی آموزش‌ و پرورش کنکور را سد راه نظام‌آموزشی دانست و گفت: «کنکور» نَفَس آموزش و پرورش را به شماره انداخته است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از گزارش روز یکشنبه گروه علم و آموزش ایرنا، محمود امانی طهرانی افزود: باید با هماهنگی دستگاه‌های ذی ربط برای کنکور یک […]

برنامه های درسی پساکرونا سال آینده اجرای آزمایشی می شود
۱۹ آذر ۱۴۰۰

  هرمزبان – رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: برنامه های درسی دوران پساکرونا در سال تحصیلی آینده به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.

تذکر به وزیر آموزش و پرورش: قصه پرغصه رتبه بندی معلمان را پایان دهید
۱۶ آذر ۱۴۰۰

هرمزبان- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وزیر جدید آموزش و پرورش خواست که با تلاش شبانه‌روزی خود ، موضوعات رتبه بندی معلمان، تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و خرید خدمت و نهضتی‌ها را پایان دهید.

روح حاکم بر نظام آموزشی، اسلامی باشد
۱۶ آذر ۱۴۰۰

هرمزبان – آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: روح حاکم بر نظام آموزشی ما، باید روح اسلامی باشد و هیچ نشانه‌ای از فرهنگ غرب در آن وجود نداشته باشد و ما نسبت به پاکسازی آن مسوول هستیم.