×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار:

  .::.   برابر با : Tuesday, 5 July , 2022
مجتبی قهرمانی: دستگیری کارمند متخلف بنیاد مسکن استان هرمزگان به اتهام اختلاس
۲۶ دی ۱۴۰۰

دستگیری کارمند متخلف بنیاد مسکن رودان استان هرمزگان به اتهام اختلاس

نگاهی به کارکرد دستگاه قضا در هرمزگان/ رتبه اول کاهش پرونده‌ها و بازگشت به کار 5 هزار کارگر در یک سال
۰۷ فروردین ۱۴۰۰

دادگستری هرمزگان در سال 99 رتبه اول کشور در کاهش پرونده ها و صدور بیشترین ابلاغ الکترونیک قضایی را کسب کرد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان از بندرعباس، تغییر در دستگاه قضایی هرمزگان هم لحاظ عملکرد عمومی و هم به لحاظ میزان رضایت‌مندی مردم در ابعاد مختلف در دوره جدید مشهود است و […]

۱۹ آذر ۱۳۹۹

رییس‌کل دادگستری استان هرمزگان از برخورد جدی دستگاه قضایی با فساد در هر سطحی خبر داد و تأکید کرد: برای دستگاه قضایی در این مبارزه خط، جناح، باند و وابستگی به افراد مختلف تأثیری ندارد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان از بندرعباس، علی صالحی در تشریح اقدامات دادگستری هرمزگان در موضوع ورود به مسئله […]

تفاهم نامه همکاری بین دادگستری هرمزگان وسپاه امام سجاد(ع) امضا شد
۲۵ مرداد ۱۳۹۹

هرمزبان – رئیس کل دادگستری هرمزگان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دستگاه قضایی استان و سپاه امام سجاد«ع» با هدف هم افزایی در جهت اجرای «طرح مصلحین خانواده» خبر داد.

لزوم پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان و گندم کاران
۱۷ مرداد ۱۳۹۹

هرمزبان – رییس کل دادگستری هرمزگان تأکید کرد: دستگاه های امنیتی و انتظامی با شناسایی انبارهای احتکار گندم و رصد فعالیت دلالان، مانع از خروج غیرمجاز محصولات کشاورزی از مرزهای کشور شوند.

راه اندازی شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات بهداشتی در هرمزگان
۲۲ تیر ۱۳۹۹

هرمزبان – استاندارهرمزگان گفت: با همکاری مجموعه دستگاه قضایی شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات و جرایم نقص پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله جدی با کرونا در هرمزگان، راه اندازی می‌شود.

۲۰۲ زندانی جرائم غیرعمد در هرمزگان آزاد شدند
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

هرمزبان – رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت:اقدامات ستاد دیه استان هرمزگان و جلب مشارکت خیرین در سال گذشته سبب آزادی ۲۰۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد با مبلغ بدهی ۶۶ میلیارد تومان شد.

گریزگاه های قاچاق در شاهراه تجارت کشور باید مسدود شود
۲۵ فروردین ۱۳۹۹

هرمزبان – رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: گریزگاه های قاچاق در شاهراه تجارت کشور باید مسدود شود.

بالغ بر یکصد سوئیت و اقامتگاه غیرمجاز پلمب شد
۱۱ فروردین ۱۳۹۹

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از پلمپ ۱۳۱ سوئیت و اقامتگاه غیرمجاز در این استان خبر داد.

علی صالحی : رونق تولید و اشتغالزایی، کارآمدترین ابزار برای پیشگیری از جرایم
۲۷ مرداد ۱۳۹۸

هرمزبان:رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: حمایت از سرمایه گذاری مشروع، رونق تولید و اشتغالزایی را کارآمدترین ابزار برای پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی است.

۲قاضی دادگستری هرمزگان از کار برکنار شدند/۹ کارچاق کن دستگیر شدند
۳۱ خرداد ۱۳۹۶

هرمزبان:بندرعباس – رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به رسیدگی به پرونده شکایت از قضات در استان گفت: دو قاضی در استان هرمزگان سال گذشته پس از صدور حکم بازخرید و یا از کار برکنار شدند.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای معاونت پیشگیری دادگستری استان هرمزگان / جرم سرقت در رأس جرائم ارتکابی
۳۱ خرداد ۱۳۹۶

هرمزبان:رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه جرم سرقت در رأس جرائم ارتکابی در سطح استان هرمزگان قرار دارد، گفت: جرائم ضرب و جرح عمدی، توهین، تهدید و جرائم مرتبط با مواد مخدر در رتبه‌های بعدی جرائم ارتکابی در سطح استان هرمزگان قرار دارند.

هرمزگان استانی ناامن برای قاچاقچیان مواد مخدر است
۰۲ تیر ۱۳۹۴

هرمزبان: رییس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به تلاش دست اندرکاران در حوزه مبارزه با قاچاق مواد مخدر، گفت: با تلاش های انجام شده ، هرمزگان استانی ناامن برای قاچاقچیان مواد مخدر است.