مرور برچسب

امام جمعه قشم

امام جمه قشم در شب شعر دفاع مقدس: از ظرفیت شعر در قالب بیان مشکلات جامعه استفاده شود

هرمزبان - امام جمه قشم در شب شعر دفاع مقدس گفت: شاعران سرزمین آب و آفتاب باید از ظرفیت‌ شعر در قالب بیان مشکلات جامعه، فعالیت هایی نیز داشته باشند.
ادامه خبر ...

حجت الاسلام روح الله معصومی : دفاع مقدس امتداد اربعین حسینی است

هرمزبان - حجت الاسلام روح الله معصومی امام جمعه موقت قشم گفت: دفاع مقدس امتداد اربعین حسینی است و هشت سال جنگ تحمیلی دستاوردهای بسیاری برای نظام اسلامی داشته است
ادامه خبر ...

لزوم پرهیز ستاد ملی کرونا از نگاه تک بُعدی/ «مدیریت» سفر به قشم باید جایگزین «ممنوعیت»ها بشود

رئیس شورای فرهنگ عمومی قشم گفت: جزیره قشم نیازمند تصمیمی جامع با در نظر گرفتن تمامی زوایای مسئله از سوی ستاد ملی کرونا است که از مجرای آن ورود مسافران کنترل…
ادامه خبر ...

برگزاری مراسم محرم در قشم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

هرمزبان - امام جمعه قشم گفت: مراسم محرم امسال در جزیره قشم، طبق دستورالعمل‌های بهداشتی که از سوی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا تعیین شده است، برگزار می شود.
ادامه خبر ...

حجت الاسلام رضا جوکار:شورای اداره اماکن حرمین شریفین تشکیل شود

هرمزبان:امام جمعه قشم با اشاره به حوادث ناگوار حج امسال، تاکید کرد: باید شورایی برای اداره اماکن اسلامی حرمین شریفین تشکیل و راه چاره ای برای بی تدبیری های حکومت سعودی اندیشیده شود.
ادامه خبر ...

امام جمعه قشم: پیکرهای مطهر ۹ شهید گمنام هفته آینده وارد استان هرمزگان می‌شوند

هرمزبان: امام جمعه قشم گفت: پیکر ۹ شهید گمنام در هفته آینده وارد استان هرمزگان می‌شود که ۲ شهید در لارک و پیکر۲ شهید غواص دیگر نیز بنا به درخواست مردم جزیره هنگام، برای خاکسپاری در آن جزیره تشییع می‌شود.
ادامه خبر ...

امام جمعه شهرستان قشم: مبارزه با استکبار تعطیلی بردار نیست/مرکز دائمی فرهنگی قرآنی در قشم ایجاد شود

هرمزبان:امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به مفید بودن برگزاری نمایشگاه‌های قرآن در کشور ، بر تلاش مسئولان برای ایجاد مرکز دائمی فرهنگی و قرآنی در جزیره قشم تاکید کرد.
ادامه خبر ...

امام جمعه قشم : تیم مذاکره کننده هسته ای خطوط قرمز نظام را رعایت کرد

هرمزبان:امام جمعه قشم گفت: دولت تدبیر و امید و اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با امانتداری، شجاعت، اخلاص و با حفظ کامل خطوط قرمز نظام، مذاکرات هسته ای را پیش بردند.
ادامه خبر ...