مرور برچسب

اخبار ابوموسی

امام جمعه ابوموسی: اصلاح فرهنگ عمومی نیازمند همراهی مردم است

هرمزبان - امام جمعه ابوموسی گفت: اصلاح فرهنگ عمومی یکی از ضروریاتی است که جامعه باید به آن بپردازد که لازمه آن همراهی مردم است و همه مردم باید در اصلاح فرهنگ عمومی مشارکت سازنده داشته باشند.
ادامه خبر ...

فرماندار ابوموسی: از حضور کارمندان واکسن نزده در ادارات جلوگیری شود

هرمزبان - فرماندار ابوموسی در ستاد مقابله با ویروس کرونا از مسئولین ادارات شهرستان خواست از حضور کارمندانی که واکسن کرونا را دریافت نکرده اند در ادارات جلوگیری کنند.
ادامه خبر ...

پیامبر اسلام و حضرت ابراهیم بت شکن و قهرمان توحید بودند

هرمزبان - خطیب جمعه ابوموسی گفت: قرآن دو شخصیت را به عنوان الگو معرفی کرده است حضرت ابراهیم(ع) و پیامبر اکرم(ص)، هر دو پیامبر حضرت ابراهیم و نبی مکرم اسلام، بت شکن و قهرمان توحید بودند.
ادامه خبر ...

گزارش تصویری/ غبارروبی گلزار مطهر شهدای گمنام شهرستان ابوموسی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

هرمزبان - به مناسبت هفته نیروی انتظامی برنامه غبارروبی گلزار مطهر شهدای گمنام شهرستان ابوموسی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین نظامی ، انتظامی و ادارت شهرستان انجام شد. عکاس: محسن نیرومند
ادامه خبر ...

تقدیر از برگزیدگان مسابقات ملی و بین‌المللی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابوموسی +…

هرمزبان - در پنجمین روز از هفته کودک، برنامه جشن تقدیر از برگزیدگان ملی و بین المللی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ابوموسی برگزار شد.
ادامه خبر ...

گزارش تصویری/ زنگ مهر در جنوبی ترین نقطه ایران طنین انداز شد

شهروند خبرنگار هرمزبان، تصاویری ازمراسم نمادین نواختن زنگ مهر و زنگ ایثار مقاومت در این شهرستان را برای ما ارسال کرده است که در ادامه می توانید مشاهده نمایید. عکاس: مجید غلباش
ادامه خبر ...