×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین اخبار:

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Friday, 28 January , 2022
درخشش دانش آموزان هرمزگانی با دو مدال طلا و برنز در المپیاد نانو/ هرمزگان سرزمین استعدادهای برتراست
۲۹ آبان ۱۴۰۰

هرمزبان –  مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از کسب دو مدال ارزشمند طلا و برنز توسط دانش آموزان هرمزگانی در دوازدهمین دوره المپیاد نانو خبر داد.

۳۰۰ دستگاه تبلت اهدایی سازمان ملل به دانش آموزان نیازمند اهدا شد
۲۳ آبان ۱۴۰۰

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ۳۰۰ دستگاه تبلت اهدایی سازمان ملل که تحت عنوان برنامه عمران این سازمان در اختیار آموزش و پرورش استان قرار گرفت به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

برای اولین بار/ هرمزگان در ميانگين نمرات کتبی نهایی و درصد قبولی از متوسط  کشوری پیشی گرفت
۲۰ تیر ۱۴۰۰

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از درخشش دانش آموزان استان در دو شاخص مهم آموزشی کشور خبر داد.

جزییات ثبت نام الکترونيکي دانش آموزان در سال تحصیلی جدید / اول خرداد تا پایان مرداد
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان جزییات ثبت نام الکترونيکي دانش آموزان در سال تحصیلی جدید را تشریح کرد

مقام برتر نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس کشور به دو معلم هرمزگانی رسید
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از کسب دو رتبه برتر فرهنگیان استان در نخستین جشنواره ملی تجربه های موفق مدارس کشور خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:  جامع ترین تحلیل و راهبرد منطبق با خواست افکار عمومی را روابط عمومی می‌تواند ارائه دهد
۲۶ اسفند ۱۳۹۹

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: روابط عمومی ها باید تحلیل درست و دقیقی از شرایط دستگاه و افکار عمومی داشته باشند و راهبری مناسب منطبق با خواست افکار عمومی را به مدیر ارائه دهند.

ترسیم و تدوین سند جامع فرهنگی ضرورت دارد/ برای موفقیت نظام تعلیم و تربیت درکنار این مجموعه هستیم/ برنامه محوری و تجارب مدیرکل جدید آموزش و پرورش امید بخش است
۲۲ آذر ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان، افزود: آموزش و پرورش با برنامه ریزی اصولی توانسته است در وضعیت فعلی، با وجود بیماری کرونا، تعلیم و تربیت کشوررا اداره کند و قدردان خدمات معلمان در این شرایط سخت هستیم. وی […]

تحول در نظام تعلیم و تربیت نیازمند مشارکت جمعی است/ برای موفقیت آموزش و پرورش همه ظرفیت ها و استعدادها باید پای کار باشد/ وامدار مردم هستم و همه تلاشم امانتداری، صداقت و تعهد برای اعتلای آموزش و پرورش است
۱۰ آذر ۱۳۹۹

هرمزبان – مدیرکل جدید آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تحول در نظام تعلیم و تربیت نیازمند مشارکت جمعی است و اگر خواهان موفقیت در این عرصه هستیم باید بستری فراهم کنیم که همه با تعلق خاطر به مجموعه، مشتاقانه پای کار باشند.

انتصاب مدیر کل جدید آموزش و پرورش هرمزگان مصداق بارز شایسته سالاری است/ بیت اللهی برآمده از متن نخبگان تعلیم و تربیت است
۰۷ آذر ۱۳۹۹

هرمزبان: جمع کثیری از فرهنگیان استان هرمزگان، با صدور پیامی انتصاب مدیرکل جدید آموزش و پرورش هرمزگان را تبریک گفتند و مراتب قدردانی خود را از این انتصاب اعلام کردند.

دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت نام در مدارس هرمزگان ممنوع است
۰۳ مرداد ۱۳۹۹

هرمزبان – معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش هرمزگان گفت: دریافت هرگونه وجه به جز بیمه حوادث و کتاب‌های درسی در زمان ثبت نام در مدارس دولتی و هیات امنایی استان ممنوع است.

پایگاه های سنجش از اوایل تیرماه آغاز به کار خواهند کرد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

هرمزبان:معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز فعالیت پایگاه های سنجش در اوایل تیرماه خبر داد.

تکلیف نوروزی در مدارس ابتدایی ممنوع شد
۰۸ اسفند ۱۳۹۷

هرمزبان: ایرج بیت اللهی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان از ممنوعیت ارائه هرگونه تکلیف نوروزی بصورت پیک، تکلیف و درس‌نامه خبر داد.

ایرج بیت اللهی: هدف برنامه های آموزش ابتدایی ، پرورش انسان های خلاق است
۱۹ آبان ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان به نقل از ایرنا ، ایرج بیت اللهی چهارشنبه در نشست تخصصی معاونان و کارشناسان ابتدایی و تکنولوژی گروه های آموزشی استان با اشاره به روند فعالیت های آموزش ابتدایی درسال تحصیلی 95-96 افزود: با نظر به اهمیت اثربخشی طرح وبرنامه های در حوزه ابتدایی ، همه طرح های هدفگذاری […]