مرور برچسب

اخبار آموزش و پرورش

حمید یزدانی : فرصتی که در اختیار مدیران، مربیان و مدارس شبانه روزی است ، در اختیار سایر معلمان نیست

هرمزبان - حمید یزدانی مدیر کل دفتر آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در جمع مدیران قطب دو مدارس شبانه روزی کشور در بندرعباس:فرصتی که در اختیار مدیران، مربیان و مدارس شبانه روزی است ، در اختیار سایرمدیران و معلمان نیست.
ادامه خبر ...

حوریه حاجی زاده: محتوای آموزشی باید ساده ، مفهومی ، سازماندهی شده و قابل ارزشیابی باشد

هرمزبان - حوریه حاجی زاده دبیر کارگروه فضای مجازی و تولید محتوای آموزشی گفت: محتوای آموزشی باید ساده ، مفهومی ، سازماندهی شده و قابل ارزشیابی باشد.
ادامه خبر ...

صادق ستاری فرد: کرونا آسیب های مخربی بر سیستم آموزش و پرورش وارد کرده است

هرمزبان - صادق ستاری فرد معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر آموزش حضوری دانش آموزان با رعایت پروتکلهای بهداشتی، گفت: متاسفانه کرونا آسیب های مخربی بر سیستم آموزش و پرورش وارد کرده که جبران آنها نیازمند صرف زمان و هزینه…
ادامه خبر ...

همزمان با سراسر کشور/ همایش گرامیداشت شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی برگزار شد + عکس

هرمزبان - به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش، همایش گرامیداشت این هفته روز سه شنبه 28 دی، با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری ابوموسی برگزار شد.
ادامه خبر ...

اجرای طرح «هشتمین دوره سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموز» در کشور در دبیرخانه ملی همکلاسی آسمانی

هرمزبان - اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، از آغاز طرح هشتمین دوره سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموز در سراسرکشور زیر نظر دبیرخانه ملی «همکلاسی آسمانی» خبرداد.
ادامه خبر ...

دو خودکشی در شهرهای جنوبی بوشهر در کمتر از یک هفته نگران‌کننده است

هرمزبان - معاون سیاسی استاندار بوشهر با تاکید بر اهمیت افزایش مراقبت روانی و روحی کودکان و نوجوانان در برابر آسیب‌های اجتماعی گفت: باید توجه خانواده‌ها به مراقبت روانی و روحی از کودکان و نوجوانان معطوف شود.
ادامه خبر ...

موکب سیار دانش آموزی انجمن اسلامی در اروپا / سومین دوره پویش نذر قدم های زینب برگزار می شود

هرمزبان - دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در آستانه اربعین حسینی از اجرای پویش دانش‌آموزی موکب سیار و نذر قدم‌های زینب(س) در قالب طرح در مسیربهشت خبر داد.
ادامه خبر ...

یادداشت / اولیا و معلم دو بال مهم آموزش و پرورش

هرمزبان - یادداشت - فرهان ببری اجیرلو* - زنگ مدارس در کشور از ۱۵ این ماه(شهریور) به صدا درآمد. زنگی که با چاشنی کرونا همراه است و شکل و شرایط خاصی را در مدارس کشور به همراه آورده است. صحبت از برگزاری کلاس های محدود و چند نفره است.
ادامه خبر ...

صفر تا صد برگزاری اولین یادواره حاج قاسم/ ارسال آثار به جشنواره «علمدار» آغاز شد

هرمزبان - هدف از برگزاری اولین جشنواره فرهنگی و هنری علمدار، «گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت»، «معرفی اسوه ایثار، اخلاص و عمل برای نسل جوان و نوجوان کشور» و «صیانت از میراث ارزشمند شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان مکتب درس آموز»…
ادامه خبر ...

حاجی میرزایی: استفاده از شبکه شاد برای دانش آموزان رایگان است

هرمزبان - وزیر آموزش و پرورش گفت: با دستور رئیس جمهوری استفاده از شبکه شاد برای عموم دانش آموزان رایگان شده و هماهنگی‌ها با وزارت ارتباطات در این زمینه صورت گرفته است.
ادامه خبر ...

پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته ٩٨پرداخت شد

هرمزبان - معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش از پرداخت پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال ۹۸ خبر داد و گفت: در تمامی استان‌ها ازجمله تهران تا ظهرامروز (سه شنبه) پاداش بازنشستگان پرداخت شد.
ادامه خبر ...

شنبه دانش‌آموزان کدام مناطق باید به مدرسه بروند؟

هرمزبان - در هر پایه‌ای که هستید اگر در منطقه سفید از نظر کرونا قرار دارید، شنبه باید به مدرسه بروید اگر در منطقه زرد و قرمز از نظر کرونا قرار دارید، منتظر پیام یا اطلاع‌رسانی از طریق مدرسه‌تان باشید تا به شما بگویند چه ساعت و چه روزی به…
ادامه خبر ...

فعالیت های پرورشی مدارس در سال تحصیلی جدید؛ در حاشیه یا متن؟

هرمزبان - برابر آنچه تا کنون از سوی ستادملی مبارزه با کرونا و وزارت آموزش و پرورش اعلام شده بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید در وضعیت قرمز، غیرحضوری، در وضعیت سفید حضوری و در وضعیت زرد نیمه حضوری خواهد بود. در این میان فعالیت های پرورشی…
ادامه خبر ...

درج دفترچه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در سایت سنجش تا ۱۰ شهریور/شرط پذیرش نیرو

هرمزبان - مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش اظهار کرد: تا دهم شهریورماه دفترچه آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش برای سال ۹۹ در سایت سنجش درج و شرایط پذیرش نیرو اعلام می‌شود.
ادامه خبر ...