هرمزبان: مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان بر کیفیت بخشی به برنامه‌های آموزشی و فرهنگی از سوی معلمان پرورشی در مدارس استان تاکید کرد.

هرمزبان: مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان بر کیفیت بخشی به برنامه‌های آموزشی و فرهنگی از سوی معلمان پرورشی در مدارس استان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علی کرم‌پور در مراسم بازگشایی سال جدید تحصیلی ۹۵-۹۴ در مدرسه دخترانه الیاس، ارتباط و تعامل دوسویه بین دانش آموزان و معلمان به ویژه معلمان پرورشی را به‌عنوان عنصر اصلی و محوری در تعلیم و تربیت دانست.

وی در ادامه بیان داشت: با آغاز بازگشایی مدارس، ۳۴۰ هزار دانش آموز هرمزگان در دوره‌های مختلف تحصیلی سال آموزشی جدید را جشن گرفتند.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، این تعداد شامل ۳۲۵ هزار دانش آموز دوره ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم و پیش دانشگاهی و ۱۶ هزار نفر پیش دبستانی است.

کرم‌پور افزود: ۲۶ هزار معلم در سه هزار و ۵۰۰ مدرسه در قالب ۱۵ هزار کلاس درس کار تعلیم و تربیت دانش آموزان را در سال تحصیلی جدید برعهده دارند.

به گزارش تسنیم، زنگ آغاز سال جدید تحصیلی ۹۵-۹۴ در مدرسه دخترانه شهید الیاس امروز با حضور استاندار هرمزگان، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش زده شد.

شهید الیاس جزو شهدای مکه از استان هرمزگان است که در نهم مرداد ۱۳۶۶ (سالروز خونین مکه) به شهادت رسید.

انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری تسنیم
(لینک)
کد خبر: ۳۹۴۷۴۸

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد