هرمزبان:فرمانده انتظامی هرمزگان گفت : اعضای یک باند شرارت و آدم ربایی در مخفیگاه های خود در بندرعباس دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،سردار عزیزالله ملکی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اعضای این باند ۶ نفر بودند که دی ماه سال گذشته فردی ۳۴ ساله را از شرق هرمزگان ربوده و در تماس با خانواده اش تقاضای سه میلیارد ریال وجه نقد کردند.
وی افزود:مدتی بعد پس از این آدم ربایی (گروکشی) عکسی از جنازه فردی در فضای مجازی منتشر شد که خانواده فرد ربوده شده اعلام کردند عکس مورد نظر متعلق به جنازه فرزند آنهاست که به دنبال آن پیگیری های پلیسی برای شناسایی و دستگیری عوامل این باند توسط پلیس امنیت آغاز شد.
به گفته سردار ملکی، کارآگاهان پلیس توانستند ۲۴مرداد، یکی از اعضای این باند را در تهران شناسایی و دستگیر کنند.
رئیس پلیس استان ادامه داد: پنج عضو دیگر این گروه با شیوه های مختلف به بندرعباس کشانده و در چندین عملیات جداگانه در مخفیگاه های مختلف شناسایی و دستگیر شدند.
سردار ملکی اضافه کرد : از این باند که دارای سوابق متعدد شرارت و قاچاق مسلحانه و دیگر جرایم هستند یک قبضه سلاح و چهار خودرو کشف شده که مالکیت یک دستگاه خودرو «بی ام و» این گروه به نام کودک چهار ساله ثبت شده است.
وی خاطرنشان کرد: دستگیرشدگان که همگی از خارج هرمزگان هستند از ۲۷ تا ۵۴ سال سن دارند و یکی از آنان کارمند دولت بوده و یکی دیگر از آنان یک زندانی رای باز (زندانیانی که می توانند صبحدم از محوطه زندان خارج و پس از کار روزانه و پیش از غروب آفتاب خود را به زندان معرفی می کنند)؛ است.
*کانتینرهای کشف شده همان ۲۱۰ تاست
فرمانده انتظامی هرمزگان در بخش دیگری از گفت و گوی خود با خبرنگاران در پاسخ به تناقض های آماری درباره پرونده معروف به ۲۱۰ کانتینر تاکید کرد:تعداد کانتینرهای کالای قاچاق کشف شده ۲۱۰عدد بوده و امکان افزایش این تعداد وجود دارد.
سردار ملکی ضمن قدردانی از تعامل دستگاه قضایی اظهار داشت: پرونده یکصد و ۱۱ کانتینر کالای قاچاق تاکنون در دستگاه قضایی بررسی شده و مدارک سایر کانتینرها نیز ارسال خواهد شد.
انتهای پیام /
منبع: ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد