هرمزبان:در هفته سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های ایران آذرخش‌سرخون بندرعباس در خانه بازی را به گیتی‌پسند اصفهان واگذار کرد.

هرمزبان:در هفته سوم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های ایران آذرخش‌سرخون بندرعباس در خانه بازی را به گیتی‌پسند اصفهان واگذار کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،در یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ برتر، آذرخش‌سرخون بندرعباس در سالن فجر به استقبال گیتی‌پسند اصفهان رفت.

در این بازی برای آذرخش‌سرخون نماینده هرمزگان در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور محمدخرم، حمیدرضا جعفری، سینا بخشی، محمد بنی‌اسدی، بهزاد میری‌زاده، میلاد چراغی، محمد حسین‌نژاد، طالب‌ محمد عرب‌پور، سعید رضوانی، مجید احمدی، سینا احمدیان‌پور و عارف محمدی با هدایت عباس روزپیکر به میدان رفتند.

از سوی دیگر محمود خوراکچی سرمربی تیم گیتی‌پسند اصفهان سپهر محمدی، مهدی بدیع الصنایع، سعید افشار، اسماعیل وطن‌خواه، فرشاد شارقی، مهدی جاوید، مهران عالی‌قدر، علی عابدین، سعید تقی‌زاده، احسان سهیلی مقدم، مجتبی مریدی‌زاده و مهران رضاپور را به بازی فرستاد.

بازی با سوت داوران حسین شاهمرادی و امید مصداقی راس ساعت ١٧ آغاز شد و هنوز یک دقیقه از بازی نگذشته بود که تیم گیتی‌پسند با یک کار گروهی خوب توسط سعید تقی‌زاده به گل نخست بازی دست یافت، پس از این گل نارنجی‌پوشان آذرخش می‌توانستند خیلی زود گل خورده را جبران کنند اما واکنش خوب سپهر محمدی دروازه‌بان گیتی‌پسند مانع از این شد تا دروازه اصفهانی‌ها باز شود.

در ادامه شاگردان روزپیکر با پرسی که در زمین گیتی‌پسند انجام دادند سعی داشتند که گل خورده را جبران کنند که دفاع خوب سفیدپوشان اصفهان باهوش عمل کردند و علاوه بر این که اجازه بازشدن دروازه خودشان را ندادند دو گل دیگر هم در دقایق ١٠ و ١١ توسط سعید تقی‌زاده و مهدی جاوید به ثمر رساندند تا بازی سه بر صفر شود، شاگردان خوراکچی که راه گل‌زدن به آذرخش را یاد گرفته بودند در دقایق ١٥ و ١٦ دوگل دیگر را هم  توسط مهدی جاوید و اسماعیل وطن‌خواه زدند تا نیمه نخست، پنج بر صفر به سود گیتی‌پسند به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم بازی این نارنجی‌پوشان هرمزگانی بودند که بازی را هجومی‌تر آغاز کردند و چندین موقعیت را روی دروازه گیتی‌پسند ایجاد کردند که هیچ کدام به گل تبدیل نشد تا اینکه دقیقه ٢٥ گل ششم را هم دریافت کردند.

گل ششم را مجتبی مریدی‌زاده برای گیتی‌پسند به ثمر رساند.

آذرخش که همه چیز را در این بازی از دست داده بود بی‌مهبا حمله می‌کرد تا این که دقیقه ٢٧ توسط سعید رضوانی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد.

پس از این گل سفیدپوشان اصفهانی دوبار دیگر به گل رسیدند و این بار مهران عالی‌قدر در دقیقه ٣٢ و علی عابدین در دقیقه ٣٤ گلزنی کردند.

در دقیقه ٣٥ یک باردیگر نماینده هرمزگان توانست به گل برسد و این گل را طالب‌ محمد عرب‌پور درون دروازه گیتی‌پسند جای داد.

در دقیقه ٣٨ گل نهم گیتی پسند توسط مهدی جاوید به ثمر رسید و یک دقیقه بعد هم گل سوم آذرخش رقم خورد که سینا احمدیان پور آن را به ثمر رساند تا این بازی پرگل ٩ بر ٣ به سود گیتی پسند به پایان برسد.
منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد