خبر فوری

جشنواره ملی تئاتر درسی ایران: شور و نشاط دانش آموزان در کارناوال بزرگ میناب + تصاویر

هرمزبان – میناب، پایتخت تئاتر درسی ایران، میزبان کارناوال بزرگ سومین جشنواره ملی تئاتر درسی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، کارناوال بزرگ سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور با حضور محمود غیبی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ احمد حامدی رییس آموزش و پرورش میناب؛ مسوولین استانی؛ دانش اموزان و اولیاء با اجرای برنامه های شاد و مفرح در شهرستان میناب پایتخت تئاتر درسی ایران برگزار شد.

تعداد آثار ارسال شده به دبیرخانه سومین جشنواره ملی تئاتر درسی رشد 200درصدی داشته است

محمود غیبی در حاشیه برگزاری کارناوال سومین جشنواره ملی تئاتر درسی در میناب اظهار داشت: شور و نشاط دانش آموزان برای حضور در این کارناوال نشانگر علاقه دانش اموزان به آموزش مفاهیم در قالب تئاتر و نیز اهمیت جایگاه هنر در آموزه های کلاسی است.

وی افزود: بیش از 13 هزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه سومین جشنواره ملی تئاتر درسی ارسال شده است که افزایش دو برابری نسبت به سال گذشته را مشاهده می کنیم و این جای بسی خوشحالی است که تئاتر درسی و هنر جایگاه خود را در کلاس های درس بیشتر پیدا کرده است.

به گفته غیبی، بعد از پالایش و داوری در چند مرحله، 25 اثر نهائی مشخص و اعلام شده و آثار برتر نهائی از 15 الی 17 اسفند ماه سال جاری در فرهنگ سرای اداره ارشاد شهرستان میناب برای اجرای زنده به روی صحنه خواهند رفت.
لازم به ذکر است، کارناوال سومین جشنواره تئاتر درسی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی از محل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میناب تا پارک آنامیس این شهر برگزار شد.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان

دیگر اخبار آموزش و پرورش هرمزگان:

۲۵ اثر راه یافته به مرحله نهایی سومین جشنواره ملی تئاتر درسی کشور معرفی شدند

نسل آینده، پای کار انتخابات: شور و اشتیاق دانش‌آموزان هرمزگانی در پویش نشان آزادی + تصاویر

زنگ مجلس در مدارس هرمزگان طنین انداز شد

فیلم ببینید/ آموزش و پرورش هرمزگان پیشتاز کشور در توسعه هنرستانهای جوار

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *