خبر فوری

محدودیت های ترافیکی پلیس در سفر ریاست جمهوری به استان هرمزگان

هرمزبان – رئیس پلیس راهوراستان هرمزگان محدودیت های ترافیکی مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و سخنرای وی در زیر پرچم در شهرستان بندرعباس را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، سرهنگ مجید صالح پور رئیس پلیس راهور هرمزگان امروز اظهار داشت :ضمن تبریک فرا رسیدن  ایام الله دهه ی مبارک فجر، با اشاره به سفر رئیس جمهور محترم به استان  هرمزگان  و سخنرانی وی در زیر پرچم  نوار ساحلی درجمع مردم  بندرعباس اظهار داشت: از ساعت 5 عصر امروز چهارشنبه 11 بهمن ماه  تا ساعت 5 عصر روز پنج شنبه 12 بهمن ماه ، کلیه مسیرهای ورودی به  بلوار ساحلی بندرعباس از ابتدای خیابان صمدو تا دور برگردان خواجه عطاء با محدودیت تردد و توقف مواجه خواهند بود.

 صالح پور افزود: در صورت پارک خودرو در مسیرهای اعلام شده خودروها توسط یدک کش به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.

وی تصریح کرد: معابر اطراف منتهی به  بلوار ساحلی  نیز با محدودیت تردد مواجه خواهند بود.

رئیس پلیس راهور استان  هرمزگان  در پایان از تعامل و همکاری همیشگی مردم با خادمان خود در پلیس راهنمایی و رانندگی برای تسهیل در امر رفت و آمد و اجرای طرح ها و محدودیت های ترافیکی تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

استند لوازم آرایش

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید