×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Sunday, 29 March , 2020
شهادت سردار سلیمانی انقلاب دیگری رقم زد
۱۸ دی ۱۳۹۸

هرمزبان: با وجود اینکه در شرایط بدی از مشکلات اقتصادی قرار داشتیم و مردم از تحریم های ظالمانه آمریکا رنج می برند، سردار سلیمانی بار دیگر اتحاد و وحدتی در میان ملت ایجاد کرد که از ابتدای انقلاب تا کنون بی سابقه بود.

ندای الله اکبر درآسمان هرمزگان
۱۸ دی ۱۳۹۸

هرمزبان: اقشار مختلف مردم در شهرها و روستاهای هرمزگان ضمن ابراز خوشحالی در حمایت از تحقق وعده رهبر معظم انقلاب در انتقام از امریکا تروریست با گفتن الله اکبر از این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدر دانی کردند.

فرمانده محبوب؛ وداع با تو سخت است
۱۷ دی ۱۳۹۸

هرمزبان: یک روز مانده تا رسیدن سردار محبوب دل‌ها به خانه ابدی، یک روز دیگر تا وداع سربازان دیروز حاج قاسم در سنگرهای طلاییه، شلمچه، هور و اروند، باقی است، رزمندگان دیروزی که هم حاج قاسم از آن‌ها خاطره زیادی دارد و هم سربازانش از او.

فرهنگیان هرمزگان برای شرکت درمراسم خاکسپاری شهید سلیمانی مشکلی ندارند
۱۷ دی ۱۳۹۸

هرمزبان: موسی دادی زاده سرخایی مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: حضور فرهنگیان هرمزگان جهت اعزام به استان کرمان و شرکت در این مراسم معنوی در روز سه شنبه ۱۷ دیماه بلامانع است.

هرمزگانی ها شعار «خلیج فارس ایران محل دفن ترامپ» سردادند
۱۶ دی ۱۳۹۸

هرمزبان: مدافعان خلیج فارس با مشت های گره کرده و چشمانی اشکبار با ندای« انتقام انتقام»، «هیهات من الذله»، «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جواب دهد» و«بسیجیان بندریم فداییان حیدریم» خواستار انتقام خون شهدای مقاوم شدند.