خبر فوری

جوان و خانواده

اخبار زنان، جوانان و خانواده

برگزاری نشست تخصصی ازدواج سالم در بندرعباس با حضور نرجس زمانی

هرمزبان – نشست تخصصی ازدواج سالم با حضور نرجس زمانی،‌ مدرس خانواده در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.

ادامه خبر »

به روایت تصویر / جشن ازدواج آسان مهدوی ۵۰ زوج جوان در استان هرمزگان

به روایت تصویر / جشن ازدواج آسان مهدوی ۵۰ زوج جوان در استان هرمزگان

هرمزبان – تصاویری از جشن ازدواج آسان مهدوی ۵۰ زوج جوان در استان هرمزگان را می توانید در ادامه مشاهده کنید. منبع: خبرگزاری حوزه – عکاس: محمد زارعی

ادامه خبر »

عبدالحسین شاهوردی: درخشش پژوهشگاه رویان در میان در ۱۰ مرکز برتر ناباروری در جهان

عبدالحسین شاهوردی: درخشش پژوهشگاه رویان در میان در ۱۰ مرکز برتر ناباروری در جهان

هرمزبان – عبدالحسین شاهوردی رئیس پژوهشگاه رویان از درخشش پژوهشگاه رویان در میان در ۱۰ مرکز برتر ناباروری در جهان خبر داد. امروز پژوهشکده رویان که به عنوان قطب علمی در زمینه سلول‌های بنیادی و ناباروری فعالیت می‌کند، نام ایران را در رده پنج کشور برتر دنیا در زمینه استفاده از سلول‌های بنیادی در سلول درمانی قرار داده است.

ادامه خبر »

وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومانی به کدام زوج ها تعلق میگیرد؟

هرمزبان - یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: زوج هایی که از ابتدای سال ۹۶ ازدواج کرده‌اند، اما تاکنون موفق به دریافت وام ازدواج نشده اند، می‌توانند در سالجاری برای دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج اقدام کنند.

ادامه خبر »

اجرای فاز سوم طرح توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده ها در هرمزگان آغاز شد

هرمزبان:مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری هرمزگان از آغاز اجرای فاز سوم طرح توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده ها در جوامع محلی استان هرمزگان خبر داد.

ادامه خبر »

جوان انقلابی، جوانی با همت، توانمند و آرمانگرا

هرمزبان:جوان دائماً به دنبال حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب است و به مسائل نگاهی آرمانی دارد و مشکلات، او را از پیمودن مسیر نمی‌هراسانند. این بلندپروازی‌ها و آرمان‌گرایی‌های جوانانه از عوامل اصلی بروز و تداوم انقلاب‌ها در طول تاریخ بشریت بوده‌اند.

ادامه خبر »

بررسی نقش ویژگی های شخصیتی نوجوانان در پیش بینی تخلفات رانندگی

هرمزبان:یکی از سبک های رانندگی که در حوادث ترافیکی نقش دارد، رانندگی با سرعت غیرمجاز است. سبک رانندگی متأثر از ویژگی های شخصیتی و باورها و نگرش ها است.

ادامه خبر »

«زندگی» با روزی 1500 تومان!

حالا که شما این یادداشت را می‌خوانید، زهرای قصه ما تنها و دورافتاده در کپرش نشسته و رنج‌هایش را یک به یک به حصیرها می‌بافد. حتما تعداد زخم‌های انگشتانش بیشتر شده و سایش حصیر دستانش را زمخت‌تر و مردانه کرده‌ است.

ادامه خبر »

گزارش تصویری/ آئین جشن بزرگ ازدواج آسان 80 زوج جوان در هشت بندی

مراسم جشن ازدواج آسان 80 زوج جوان در هشت بندی و توكهور به همت گروه جهادی دانشگاه شهید رجایی تهران با استقبال گسترده مردمی در زمین ورزشی شهرك امام حسین هشت بندی با شكوه خاصی همزمان با نزدیكی به ایام عید بزرگ غدیر خم عید ولایت و امامت برگزار شد./عكاس: حمید حیدری

ادامه خبر »