هرمزبان:سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک خواستار تشکیل کمیته کیفیت‌بخشی آموزشی در مدارس شد.

هرمزبان:سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک خواستار تشکیل کمیته کیفیت‌بخشی آموزشی در مدارس شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،علاء الدین عزیزی بعد از ظهر امروز در نشست مدیران مدارس متوسطه دوم، با اشاره به توانمندسازی معلمان در برنامه‌های آموزشی و پرورشی، اظهار داشت: مدیران در راستای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت و با جلب مشارکت اولیاء و بانشاط کردن فضای مدرسه باید به توسعه فعالیت‌های آموزشی و تربیتی دانش آموزان توجه ویژه نشان داده شود.

وی با تأکید بر متناسب سازی رشته‌های تحصیلی با بازار کار خواستار تشکیل کمیته‌های کیفیت بخشی آموزشی و انجام کارها به صورت تیمی در مدارس و فراهم ساختن زمینه رشد و شکوفایی دانش‌آموزان توسط مدیران شد.

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش بستک با بیان شناسایی توانمندی‌های مدیران، معلمان و ایجاد فضای همدلی و شنیدن مشکلات مدارس خاطر نشان کرد: تشکیل کارگاه‌های تخصصی در مدارس می‌تواند به ارتقای بیشترکیفیت آموزشی در این شهرستان کمک کند.

عزیزی همچنین اضافه کرد: شهرستان بستک در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ دارای ۱۸ مدرسه متوسطه نظری، ۴ هنرستان فنی و حرفه‌ای و ۳ هنرستان کاردانش می‌باشد و تعداد دانش‌آموزان پایه دوم و سوم متوسطه براساس آخرین آمار، ۱۵۹۲ نفر می‌باشد که از این تعداد ۱۲۶۹نفر در متوسطه نظری، ۱۷۷نفر در فنی و حرفه‌ای و ۱۴۶نفر در کاردانش تحصیل می‌کنند.

انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری فارس

کد خبر: ۳۹۴۹۹۳

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد