«غدیر فقط عید شیعیان نیست» منتشر شد

0

کتاب «غدیر فقط عید شیعیان نیست» به همت مدرسه راهبری علم و عمل سازمان تبلیغات اسلامی منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری هرمزبان؛ همزمان با ایام دهه ولایت و در آستانه عید سعید غدیر خم، کتاب «غدیر فقط عید شیعیان نیست» به همت مدرسه راهبری علم و عمل این اداره کل با حمایت اداره کل ادیان و مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی منتشر شد.
 
این کتاب درباره گفتمان انقلاب اسلامی نسبت به عید غدیرخم در پنج فصل تهیه و تنظیم شده که فصل اول آن به اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی با عنوان «پیام غدیر» پرداخته و در دومین فصل از این اثر به «هندسه غدیر در نظام اسلامی» اختصاص داده شده که نگاه مقام معظم رهبری به این واقعه مهم دینی مورد بررسی قرار گرفته است.
 
فصل سوم این کتاب به مسئله مهم جهان اسلام یعنی وحدت امت بزرگ اسلام با عنوان «الغدیر و وحدت مسلمین» پرداخته است که پیرامون اثر مهم استاد شهید مرتضی مطهری و نسبت آن با وحدت مسلمین مطالب ارزشمندی را تبیین کرده است.
 
فصل چهارم کتاب، عنوان «غدیر و اسلام سیاسی» نام دارد. این فصل به قلم حجت‌الاسلام‌والمسلمین داود مهدوی‌زادگان؛ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی است که مسئله غدیر را یک موضوع مذهبی و یا فرقه‌ای نمی‌داند، بلکه موضوع عید غدیر را اسلام سیاسی تحلیل می‌کند.
 
 آخرین فصل کتاب نیز با عنوان «غدیر را چگونه تبلیغ کنیم» به قلم حجت الاسلام‌والمسلمین مهدی مسائلی؛ پژوهشگر تقریب مذاهب ویژه پژوهشگران و مبلغانی که می‌خواهند به تبلیغ بپردازند، به نگارش درآمده و کاملاً راهبردی است.
 
علاقه‌مندان برای خرید این کتاب می‌توانند از طریق اداره کل ادیان مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی و یا تماس با مدرسه راهبری علم و عمل به شماره تلفن ۰۲۱۷۷۵۱۵۶۵۴ اقدام کنند. انتهای پیام

منبع: ایکنا

hormozban هرمزبان ivlcfhk اخقئخظذشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.