انهدام باند ۶ نفره مالخران و سارقان موتورسیکلت در قشم

0

سرپرست فرماندهی انتظامی قشم از انهدام باند ۶ نفره مالخران و سارقان موتورسیکلت با ۱۲ فقره کشف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان از قشم، سرهنگ مجتبی راستخدیو شامگاه امروز در جمع خبرنگاران از انهدام باند ۶ نفره مالخران و سارقان موتورسیکلت با ۱۲ فقره کشف در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: با اعلام وصول چند فقره شکایت از سوی تعدادی از شهروندان مبنی بر به سرقت رفتن موتورسیکلت آنان توسط فرد یا افرادی ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل کلانتری 11 قرار گرفت.

سرپرست فرماندهی انتظامی قشم افزود: باتشکیل اکیپ مجرب از کارکنان پلیس و با بررسی‌های فنی و انجام تحقیقات میدانی و گشت‌زنی‌های مکرر، یکی از سارقان که قصد به سرقت بردن موتورسیکلت یکی از شهروندان را در بازار قدیم شهر قشم داشت توسط عوامل نامحسوس پلیس شناسایی و در تعقیب و گریز چند دقیقه‌ای به دام افتاد.

راست‌خدیو تصریح کرد: تلاش‌ها و جمع‌آوری مستندات پلیس پس از تحقیقات چند روزه نشان از همدستی چند نفر از سارقان با هم داشت که طی دو مرحله با طرح ریزی عملیاتی، دستگیری این سارقان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی ادامه داد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه سارقان و مالخران طی دو عملیات جداگانه نسبت به دستگیری متهمان در یکی از روستاهای قشم اقدام کردند.

سرپرست انتظامی قشم اضافه کرد: با تشکیل پرونده، جمع آوری ادله اثبات جرم و مستندات ارایه شده سارقان به سرقت تعداد ۱۲ دستگاه موتورسیکلت اعتراف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این پرونده تعداد چهار نفرسارق و ۲ مالخر دستگیر و برای ادامه روند قضایی به مرجع ذی صلاح معرفی شدند.

انتهای پیام/88050

منبع: فارس

hormozban هرمزبان ivlcfhk اخقئخظذشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.