زمان برگزاری مسابقات قرآن و نماز در مدارس اعلام شد

0

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش اظهارکرد: امسال با توجه به شرایط موجود بازه زمانی ۱۵ روزه هفته پایانی آذرماه و هفته ابتدایی دی ماه برای برگزاری هفته قرآن، عترت و نماز در مدارس تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از ایسنا، محمدرضا مسیب زاده با اشاره به شرایط کرونایی اظهار کرد: آذر ماه همواره ماه ویژه‌ای برای فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز است زیرا هفته گرامی داشت فعالیت های قرآن، عترت و نماز همه ساله در هفته پایانی آذر ماه در مدارس کشور برگزار می شود.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط موجود و غیرحضوری شدن فعالیت های آموزش و پرورش در اکثر استان های کشور هفته پایانی آذر و هفته اول دی ماه یعنی یک بازه زمانی ۱۵روزه در نظر گرفته ایم تا در استان های مختلف بنابر شرایط موجود در هر  استان پیش‌بینی لازم برای برگزاری باشکوه این هفته در نظر گرفته شود.

مدیرکل قرآن،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: یکی از مهمترین رویدادهایی که در این هفته اتفاق می افتد برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان در سطح مدارس کشور است که امسال به صورت مجازی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: برگزاری محافل مجازی انس با قرآن، بازدید مجازی از فضاهای قرآن، عترت و نماز در سطح کشور و راه اندازی نمایشگاه های مجازی قرآن، عترت و نماز از دیگر فعالیت های مهم در این ایام خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مسیب زاده خاطرنشان کرد: تمام اقدامات و فعالیت هایی که طی این ایام و  هفته برگزار می شود  به پاس قدردانی از زحمات مدیران و مربیان سخت کوشی  است که در حوزه فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز در طول سال تحصیلی خدمت می کنند و به صورت نمادین دراین هفته فعالیت انجام می پذیرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

hormozban هرمزبان ivlcfhk اخقئخظذشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.