هرمزبان:شهردار بندرعباس گفت: اولین گام و نیاز برای حوزه سرمایه گذاری این شهرداری ، تهیه بانک اطلاعاتی از سرمایه گذاران بومی منطقه است.

هرمزبان:شهردار بندرعباس گفت: اولین گام و نیاز برای حوزه سرمایه گذاری این شهرداری ، تهیه بانک اطلاعاتی از سرمایه گذاران بومی منطقه است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،عباس امینی زاده در نشست با رییس و کارشناسان دفتر سرمایه گذاری شهرداری بندرعباس افزود: ضرورت دیگر این بخش تکریم سرمایه گذار و ایجاد بار مثبت روانی برای جذب سرمایه گذار است.

وی ادامه داد: این اقدام ها حوزه سرمایه گذاری شهرداری را درانجام وظایفش برای ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری تقویت می کند.

شهردار بندرعباس یادآور شد: نگاه منطقی و صحیح به پیرامون نشان می دهد سرمایه گذاری و توسعه آن تنها راه خدمات رسانی مطلوب است.

رییس دفتر سرمایه گذاری شهرداری بندرعباس نیز در این نشست ابراز کرد : امید می رود با توجه به نگاه ویژه شهردار بندرعباس به این حوزه بتوان به سمت و سویی رفت که شهرداری در کارهای خدماتی فقط مدیریت اجرایی را داشته باشد.

اسماعیل موحدی با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از بخش های سرمایه گذاری شهرداری های موفق کشور مانند تهران و تبریز افزود: با وجود اقتصادی بودن شهر بندرعباس، نسبت به حوزه سرمایه گذاری و ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری غفلت شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری بندرعباس نیز در این نشست گفت: یکی از مهمترین دغدغه های حوزه برنامه ریزی شهرداری بندرعباس، دست یابی به درآمد پایدار است.

عباس شیرخانلو با تاکید براینکه سرمایه‎ گذاری یکی از بهترین راه های کسب درآمدهای پایدار است، خاطر نشان کرد: نوع نگاه به حوزه سرمایه گذاری و به سهم کارفرما در شهرداری بندرعباس نیازمند بازنگری است وباید خطر را به عنوان بخشی از سرمایه گذاری پذیرفت.

سرپرست معاونت مالی و اداری شهرداری بندرعباس نیز دراین نشست اظهار کرد: بودجه دو هزار و ۴۰۰ میلیون ریالی شهرداری پاسخگوی انتظارها و کارکردهای آن نیست و این رقم باید به بیش از دو برابر افزایش یابد.

محمد صفری افزود: این مساله ضرورت توجه به موضوع سرمایه گذاری و کسب درآمدهای پایدار روشن تر می کند بنابراین باید برنامه ریزی های موثری در برای این موضوع انجام و اجرا شود./ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد