کشف و ضبط ۶٠٠ لیتر الکل قاچاق از یک خودرو در ایلام

هرمزبان – مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام از توقیف خودرو حامل ۶۰۰ لیتر الکل قاچاق خبر داد.

0

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، علیرضا لطفی اظهار کرد: سواری که قصد حمل ۶٠٠ لیتر الکل قاچاق، از پل سیمره را داشت با دستور رئیس شعبه تعزیرات حکومتی توقیف شد.

وی افزود: در حین اجرای گشت‌های مشترک، تذکرات لازم داده شده و بدیهی است که هر اتفاقی که در حوزه جلوگیری از آسیب به سلامت مردم رقم می‌خورد پیگیری می‌شود و برابر مقررات و قوانین برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام ادامه داد: طی گشت مشترک بازرسی با حضور کارشناسان و بازرسان اداره صمت، شبکه بهداشت، دامپزشکی و نیروی انتظامی در سیروان، تعداد سه واحد صنفی تعطیل شد، برای ده واحد صنفی دیگر پرونده تخلفاتی تشکیل و به تعدادی دیگر از واحدها تذکرات لازم برای اجرای قانون داده شد.

لطفی اظهار کرد: همچنین در جریان بازرسی عوامل گمرکی مستقر در پایانه مرزی مهران طی دو نوبت، مقداری کالای قاچاق (برنج، شکر و اقلام خوراکی) کشف شد که پس از تشکیل پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان مهران؛ با توجه به عدم شناسایی مالکین کالاها، حکم به ضبط اقلام کشف شده به نفع ستاد اجرایی حضرت امام (ره) صادر شد.

وی تاکید کرد: مردم مطمئن باشند متخلفین در هر صنف و جایگاهی مصون نبوده و با محرز شدن هرگونه تخلف احتکار، گرانفروشی، کم فروشی، عدم عرضه کالا و… شدیدا با آنان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.