نشستن برصندلی‌های مجلس، کابوسی برای برخی افراد منفعت‌طلب!!!

هرمزبان:

0

خبرگزاری فارس استان کردستان/محمد قادرمرزی، بازی سیاسی انتخابات برای برخی از جویندگان بهارستان بدون شک فارغ از برد و باخت نیست، زیرا داستان این افراد بسان داستان جویندگان طلاست که برای کشف طلا حاضرند، بر تمامی معادلات انسانی پشت پا بزنند.

این روزها و قطعا روزها و ماه‌های آینده مردم شاهد شنیدن سخنانی خواهند بود که گوششان سال‌هاست با این صحبت‌های تکراری آشناست گاهی حرف‌هایی از جنس سکولار، گاهی حرف‌هایی با طعم مذهبی‌گونه و هزاران حرف پر از خدعه و فریب و نیرنگ، آنانی که این روزها خواب نشستن بر روی صندلی‌های بهارستان برایشان هر شب به کابوسی تبدیل شده است، بیگمان فراتر از دغدغه خدمت به مردم در اندیشه آنند تا بتوانند با نشستن  بر صندلی‌های طلایی بهارستان به رویاهای دست‌نیافتنی خویش برسند!

اگر صندلی‌های بهارستان را به صندلی‌های طلایی تشبیه کرده‌ایم، به گزاف نگفته‌ایم، زیرا اگر این صندلی‌ها برای عده‌ای به مثابه طلا و فراتر از آن نیست، پس چرا همین افراد دوستدار وصال مجلس حاضرند، برای وصلش رقم‌های فراتر از ارقام فوق‌نجومی برای رسیدن به آن هزینه کنند، آیا جبران این هزینه‌های فوق‌نجومی تنها با حقوق چهل و هشت ماهه مجلس امکان‌پذیر است؟؟ یا با معامله‌های بزرگ سیاسی و استیضاح‌های فوق نمایشی و ………………….. !!!

تجربه برای مردم کردستان به روشنی ثابت کرده  است، متاسفانه اکثریت قریب به اتفاق آنانی که با استفاده از اعتماد همین مردم روزگاری برای یک یا دو دوره بهارستان‌نشین شده‌اند، پس از اتمام دوره نمایندگی عطای زندگی در کردستان به لقای مرکزنشین بودن ترجیح دادند و حاضر نشدند نه خود و نه خانواده‌شان شهروند کردستان شوند!!

گویا نگاه این جنس نمایندگان به مردم کردستان نگاهی با طعم ابزارگونه خواهد بود، که با اعتماد برای یک یا دو دوره آنان را راهی مجلس نموده و بدون‌شک تاریخ مصرف همین مردم در نظر آن نمایندگان تا شنبه پس از انتخابات می‌باشد، قطعا این گونه افراد نه تنها خادم مردم نیستند بلکه خائنان بسیارخطرناک به همین مردم هستند!!

بی‌گمان جای این سوال در اذهان‌ها هنوز باقیست که اگر مجلس و مجلس‌نشینی برای عده‌ای دکان و کاسبی سیاسی نیست، چرا برخی برای بدست آوردنش حاضرند تمامی الفبای انسانیت را زیرپا بگذارند؟ چرا به هر دروغ و نیرنگی متوسل می‌شوند تا بر این صندلی‌ها جلوس کنند؟! چرا پس از رسیدن به آرزویشان، سه سال اول نمایندگی تنها در فکر اعوان و انصار خویشند و جبران چندبرابری هزینه‌های انجام داده‌شان؟!

دخالت‌های فراتر از وظیفه برخی از نمایندگان در کارهای اجرایی دولتمردان در استان و عزل و نصب‌های ستادی و فامیلی خود باعث فاجعه جبران‌ناپذیر توسعه‌نیافتگی کردستان شده است، گاهی برخی از همین منتخبان مردم حتی مدیران را برای جابجا کردن یک پیشخدمت و یا آبدارچی اداره به سختی تحت فشار قرار می‌دهند؟

شرکت پرشور در انتخابات یک وظیفه ملی و ذاتی است و هر ایرانی بر خود تکلیف می‌داند تا در این پروسه بزرگ سیاسی کشور مشارکت حداکثری داشته باشند، اما متاسفانه گاهی اعتماد به برخی افراد نالایق و فاسد برای توسعه و آبادانی استان خسران جبران‌ناپذیر است، اعتماد و رای به افرادی که نه تنها دغدغه خدمت به مردم را ندارند، بلکه مردم را فقط نردبان ترقی برای خویش می‌دانند.

پس لازم است مردمان فهیم کردستان این‌بار ضمن حضور حداکثری در فرایند انتخابات، با برگزیدن افراد صالح راه بر سودجویان و معامله‌گران سیاسی مسدود کنند!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.