هرمزبان:امام جمعه بندرعباس گفت: ملت ایران همچنان در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاده است.

هرمزبان:امام جمعه بندرعباس گفت: ملت ایران همچنان در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاده است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،آیت اله نعیم ابادی در خطبه های نماز جمعه امروز بندرعباس افزود: امروز جبهه ما از شلمچه و خرمشهر به کارخانه های صنایع دفاعی کشور منتقل شده و با تمام قوا در برابر زیاده خواهی های دشمنان ایستاده ایم.
نماینده ولی فقیه در استان فرا رسیدن هفته دولت را فرصتی مناسب برای معرفی خدمات دولت دانست و گفت: ملت ایران با حمایت از دولت در تحقق شعار سال همت کنند.
خطیب جمعه بندرعباس همچنین به ظرفیتهای گردشگری در استان اشاره کرد و افزود: هرمزگان با داشتن جزایر و ظرفیتهای کم نظیر گردشگری،می تواند در جذب توریسم بسیار موثر باشد.
ایت اله نعیم ابادی با گرامیداشت روز جهانی مساجد، پزشک ،کارمند ، و ولادت امام رضا(ع)برضرورت برگزاری باشکوه برنامه های دهه کرامت تاکید کرد.
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور نیز پیش از خطبه های نماز جمعه امروز بندرعباس گفت: توان و اقتدار نیروهای صنایع دفاعی کشور برجهانیان پوشیده نیست و ایران از نظر تجهیزات دفاعی از برترین های دنیا محسوب می شود.
امیر دریادار رستگاری افزود:دشمنان نظام اسلامی از توان صنایع دفاعی کشور آگاهی دارند و نمی توانند در برابر توان نظامی کشور بایستند.
وی گفت: قدرت کشور تا جایی است که پنج ابرقدرت دنیا در یک سوی میز برای مذاکره با نظام اسلامی ایران می نشینند.
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورگفت: پدافند هوایی وزارت دفاع مجهز به انواع رادار و سامانه موشکی است و موشکهای زمین به زمین و بالستیک برای هر تهدید منطقه ای اماده است.
امیر دریادار رستگاری افزود: تمام اقتدار نظام اسلامی کشور با تاسی از اموزه های دینی و پیروی از ولایت فقیه و اراده آهنین ملت به دست امده است .

 منبع: خبرگزاری صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد