هرمزبان: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم از افتتاح بیش از ۳۰ پروژه عمرانی با ارزشی بالغ بر ۳۳۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.

هرمزبان: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم از افتتاح بیش از ۳۰ پروژه عمرانی با ارزشی بالغ بر ۳۳۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،در مورد پروژه های آماده افتتاح در هفته دولت گفت: افتتاح پروژه های برق رسانی به روستای لافت، آب شیرین کن کووه ای، مدرسه گورزین و آسفالت راه روستای منصور آباد از مهمترین برنامه های هفته دولت در قشم است.

وی ادامه داد: جامعه هدف برنامه های هفته دولت مردم هستند و باید در کنار بهره برداری از طرح های عمرانی، دستاوردهای دولت تدبیر و امید نیز برای اقشار مختلف جامعه تبیین می شود.

جاویدیان با بیان اینکه به دنبال آمارسازی نیستیم، اضافه کرد: باید موضوع مستندسازی طرح ها و اقدامات انجام شده به عنوان یکی از رویکردهای اصلی برنامه های هفته دولت امسال پیگیری و اطلاعات جمع آوری شده به ستاد هفته دولت استان هرمزگان ارسال شود.

وی دیدار با ائمه جمعه و جماعات شیعه و اهل سنت شهرستان قشم، غبار روبی گلزار شهدا، تبیین دستاوردهای دولت یازدهم به ویژه در حوزه هایی همچون مهار تورم، دیپلماسی خارجی و نظام سلامت را از برنامه های هفته دولت شهرستان قشم اعلام کرد.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به مردم، افزود: پروژه های که قابلیت افتتاح را نداشته باشند در هفته دولت افتتاح نخواهد شد.

 

منبع: هرمزبان(لینک)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد