هرمزبان:معاون ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان میناب، از اولیای محترم درخواست نمود که فرزندانشان را در مدارس محدوده زندگی خود ثبت نام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،آقای ایزدپناه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری هرمزبان با اشاره به این که برخی از اولیا تصور می کنند که اگر فرزندشان را در مدارس مرکز شهر و برخی مدارس خاص ثبت نام نمایند کیفیت تحصیل فرزندشان بیشتر خواهد بود در حالی که همکاران ما در تمامی مدارس با عشق و علاقه مشغول به کار هستند و با توجه به ابلاغ سیاست ها، برنامه ها و حدود انتظارات، وجود نیروهای آموزش دیده، توجه در توزیع نیروی انسانی، منابع و وسایل کمک آموزشی و هوشمندسازی به همه مدارس شهرستان، تفاوت چندانی در کیفیت آموزش بین مدارس مختلف وجود ندارد.
وی در ادامه تصریح نمود که تنها تفاوت بین مدارس خاص و دیگر مدارس دولتی در انجام فعالیت های فوق برنامه است که آن هم با هزینه خود اولیا، بدون اجبار و بصورت داوطلبانه انجام می شود.
معاون آموزش و پرورش میناب از اولیای محترم درخواست نمود که از اصرار بر ثبت نام در مدارس دیگر خودداری نموده و فقط فرزندشان را در مدارس محدوده زندگی خود ثبت نام نمایند.
اقای ایزدپناه فخرآبادی هدف از اجرای این برنامه را رعایت تراکم در مدارس و برقراری توازن آماری عنوان نمود.
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد