هرمزبان: مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان این استان را بهشت سرمایه‌گذاران خارجی معرفی کرد و گفت: شرکت‌های چینی و ترکیه‌ای برای سرمایه‌گذاری در زمینه راه به صورتBOT و احداث نیروگاه اعلام آمادگی کردند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،مسعود پاکزاد ظهر امروز در دیدار با هلدینگ چینی یورو آسیا با اشاره به اینکه استان زرخیز هرمزگان مقصد سرمایه‌گذاران خارجی است اظهار داشت: تلاش شده، تا با فراهم‌سازی زمینه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی هرمزگان چرخ توسعه استان را با سرعت بیشتری به گردش دربیاوریم.

وی وجود ۱۴ جزیره، مناطق آزاد تجاری، مناطق ویژه اقتصادی، فعالیت ۴ مسیر حمل و نقل دریایی ریلی، زمینی، هوایی و همچنین فراهم بودن زیرساخت‌های بندری، ظرفیت‌های صنعتی، شیلاتی، کشاورزی، معدنی و بازرگانی را از جمله ظرفیت‌های هرمزگان برشمرد و بیان داشت: هر سرمایه‌گذاری با توجه به امتیازات موجود در هرمزگان به این استان به عنوان بهشت سرمایه‌گذاری می‌نگرد.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان ضمن اشاره به دیدارهای جداگانه با شرکت‌های چینی و شرکت سرمایه‌گذاری ترکیه ای EN-EZ در بندرعباس، سرمایه‌گذاران را سفیران اقتصادی هر کشور دانست و تصریح کرد: با استقبال ویژه از سرمایه‌گذاران و تقویت مولفه‌های سرمایه‌گذاری در استان در پی تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هستیم.

پاکزاد با تاکید بر انجام حمایت‌های لازم و همچنین در نظر گرفتن مشوق‌های جدید برای سرمایه‌گذاران افزود: حرکت دولت یازدهم با نگاه و اعتقاد به استفاده بهینه از ظرفیت‌های هرمزگان در دوران پسابرجام و تبدیل شدن این استان به مقصد سرمایه‌گذاران است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد