هرمزبان:نماینده مردم میناب، رودان ، جاسک ، بشاگرد وسیریک در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین راه برای نجات قدس شریف از چنگال رژیم کودک کش اسرائیل ایجاد موج مردمی در دفاع از فلسطین اشغالی است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر روزجمعه درراهپیمایی روز قدس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا دراظهار داشت: مذاکرات فرمایشی غربی ها هیچ نتیجه ای برای مردم مظلوم فلسطین در پی نداشته و تنها راه دفاع از قدس شریف مقاومت این مردم است.
وی افزود : مردم شرق استان هرمزگان مبتنی بر منویات امام راحل و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب به صورت خود جوش جمعه پایانی ماه مبارک رمضان را در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.
ذوالقدر بیان کرد: حضور گسترده مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس نشانگر آگاهی و بصیرت عظیم مردمی است که به عنوان یک سرمایه ملی محسوب می شود ومردم بر اساس بصیرت و وظیفه شرعی خود در دفاع از مظلومان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند.
نماینده مردم شهرستانهای میناب ، رودان ، جاسک ، بشاگرد ، سیریک درمجلس شورای اسلامی افزود: مسلمانان، قدس شریف را به عنوان یکی از مبانی دینی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین را وظیفه شرعی خود می دانند.
ذوالقدرادامه داد: کشور فلسطین بیش از ۶۰ سال است که در چنگال رژیم منحوس صهیونیستی قرار دارد که امروزه وظیفه همه اندیشمندان و متفکران جهان است تا از مردم فلسطین حمایت کنند .
شهرستان میناب با چهار شهر و چهار بخش در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس قرار دارد .

انتهای پیام /

منبع: ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد