هرمزبان:فرمانده جدید انتظامی هرمزگان گفت: ارتقای سطح کارکردی قرارگاه مبارزه با قاچاق از اولویت‌های مدیریت انتظامی استان است.

هرمزبان:فرمانده جدید انتظامی هرمزگان گفت: ارتقای سطح کارکردی قرارگاه مبارزه با قاچاق از اولویت‌های مدیریت انتظامی استان است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،سردار عزیزالله ملکی پیش از ظهر امروز در نشستی خبری با اشاره به آیین معارفه خود که با حضور فرمانده ناجا برگزار شد از ارتقای روحیه سلحشوری در بین پلیس و کارکنان مجموعه انتظامی استان در برخورد با باندهای قاچاق به‌عنوان یکی از محورهای اصلی برنامه کاری خود یاد کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر این، ارتقای سطح کارکردی قرارگاه مبارزه با قاچاق، تعامل هر چه بیشتر با اعضای شورای تامین، کاهش ۱۰ درصدی جرایم در سال جاری برابر شاخص‌های مدنظر ناجا، نظارت محسوس و نامحسوس از رده‌های مختلف انتظامی، راهبردهای کاهش تلفات و سوانح جاده‌ای و ارتقای سطح رفاه و معیشت کارکنان به عنوان اولویت‌های دوره جدید مدیریت انتظامی استان است.

ملکی که تا پیش از این در جایگاه فرمانده انتظامی استان مرکزی فعالیت می‌کرد، بیان داشت: در استان مرکزی ۱۵۷ بازدید سرزده از کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی داشتم که این برنامه در استان هرمزگان نیز در دستور کار است.

فرمانده جدید انتظامی هرمزگان در پایان با بیان اینکه استان هرمزگان با توجه به موقعیت ویژه جغرافیایی در مرز آبی جنوب کشور با مولفه‌های خاصی در مقوله امنیت روبه‌روست، خاطرنشان کرد: این مهم می‌طلبد برای پیشبرد اهداف و برنامه‌ها همه مجموعه انتظامی شبانه‌روز پای کار باشند./خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد