هرمزبان: امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه عده ای به غلط می‌گویند که پس از توافق هسته‌ای شکوفایی اقتصادی اتفاق می‌افتد گفت: پیشرفت و توسعه ایران اسلامی تنها در سایه اقتصاد مقاومتی میسر است.

هرمزبان: امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه عده ای به غلط می‌گویند که پس از توافق هسته‌ای شکوفایی اقتصادی اتفاق می‌افتد گفت: پیشرفت و توسعه ایران اسلامی تنها در سایه اقتصاد مقاومتی میسر است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،حجت‌‌الاسلام سیدعباس تقوی در خطبه‌‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس با اشاره به برکات معنوی ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: برای حفظ دستاوردهای این ماه عزیز و تداوم آن کوشا و از ایتام و فقرا غفلت نکنیم.
وی با تقدیر و تشکر از تمام دست‌اندرکاران برگزاری و هماهنگی مراسم‌ها و جلسات ماه رمضان در هرمزگان بیان داشت: تاثیرات این جلسات و برکات با مراقبت در رفتار و اعمال ما باقی می‌ماند.
خطیب جمعه موقت بندرعباس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جلسات متعدد ایشان در ماه مبارک رمضان تاکید کرد: ضرورت حفظ وفاق، وحدت و همدلی را در بیانات گهر بار رهبری نظام به‌طور مکرر شنیدیم و این نشان از اهمیت این موضوع دارد.
تقوی دورویی و نفاق را برای هر جامعه‌ای ویران کننده توصیف کرد و افزود: باید توجه داشته باشیم که این گونه رفتارها باعث پوسیدن جامعه از درون می‌شود.
وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای و توافق حاصله، افزود: مقام معظم رهبری در دیدار اعضای دولت به‌رغم تقدیر از تلاش تیم مذاکره کننده آنان را به حرکت در مسیر قانون و پیشگیری از خدشه‌دار شدن عزت انقلابی توصیه کرد.
امام جمعه موقت بندرعباس ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برمراقبت نسبت به ارزش‌های نظام و حکومت اسلامی توسط دولت مردان در این موضوع یادآور شد: برخی سیاستمداران و روشنفکران با بازی با واژه‌ها توقعات مردم را بالا می‌برند که این موضوع از عقلانیت به دور است.
تقوی با اشاره به سیاست راهبردی و اندیشه غالب جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: مذاکرات هسته‌ای چه به نتیجه ختم شود و چه بی‌نتیجه بماند، در هر صورت نه امنیت اسراییل تامین و نه از کیفیت شعار مرگ بر آمریکا در منطقه کاسته می‌شود.
وی با انتقاد از برخی افراد در به‌کار بردن اصطلاحات پساتحریم و پسامذاکره خاطرنشان کرد: پیشرفت کشور در تمام عرصه‌ها به تلاش همگانی و هوش سیاسی مرتبط است.
امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه عده‌ای به غلط می‌گویند که پس از توافق هسته‌ای شکوفایی اقتصادی اتفاق می‌افتد، افزود: پیشرفت و توسعه ایران اسلامی تنها در سایه اقتصاد مقاومتی میسر است.
تقوی ادامه داد: برای ما غیر طبیعی است که نتانیاهو و سران اسرائیل با سردمداران استکبار جهانی به جان یکدیگر بیفتند، بلکه این یک بازی سیاسی برای انحراف اذهان عمومی دنیا به خصوص مردم و سیاستمدان ایران است.
وی با اشاره به ۵ مرداد سالروز عملیات مرصاد گفت: با هوشیاری ملت ایران و رهبری امام راحل در این روز اسلحه صدامی و اندیشه آمریکایی نتوانست حرکتی علیه ایران اسلامی انجام دهد و سیلی محکمی از مردم دریافت کردند.
خطیب موقت جمعه بندرعباس با اشاره به سالروز تخریب قبرستان بقیع توسط وهابیت، اذعان داشت: در نهایت آل‌سعود جنایتکار در سایه وحدت و انسجام مسلمانان جهان  محو می شود، چرا که همواره تاریخ بیانگر آن است که حق مانگار و باطل تباه شدنی است./خبرگزاری تسنیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد