×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
خرابی دکل اصلی مخابرات در بشاگرد – هفت روستای بشاگرد از دسترس خارج شدند

هرمزبان:خرابی دکل اصلی مخابرات در شهرستان بشاگرد هفت روستا از بخش گوهران این شهرستان را از دسترس خارج کرده است.

هرمزبان:خرابی دکل اصلی مخابرات در شهرستان بشاگرد هفت روستا از بخش گوهران این شهرستان را از دسترس خارج کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،بشاگرد یکی از شهرستانهایی محروم استان هرمزگان است، این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در شرقی ترین نقطه حوزه شرق استان و به دلیل نداشتن جاده تردد مناسب و با قرار گرفتن در منطقه کوهستانی با گردنه های پرپیچ و خم هنوز نتوانسته از خدمات مناسبی بهره ببرد.

بشاگرد بعد از گذشت ۹ سال از تبدیل شدن به شهرستان هنوز در محرومیت شدیدی قرار دارد این در حالی است که مسئولان از پیشرفت و ترقی این شهرستان غافل مانده اند. با این تفاسیر با توجه به وجود محرومیت ها، در این شهرستان خدمات ارتباطی مناسب هم در نظر گرفته نشده است، تا مردم بتوانند از این طریق به بیان مشکلات خود بپردازند.

تلفن، یکی از الزامات برقراری ارتباط بین افراد در عصر ارتباطات است. این در حالی است که مردم بیش از هفت روستا در بخش گوهران بشاگرد از این تکنولوژی محرومند و به دلیل خرابی سیستم و دکل مخابرات در برقراری ارتباط با مشکل مواجه شده اند.

محمود غلامی دهیار روستای بشنو بشاگرد به خبرنگار مهر گفت: خرابی تلفن های بیش از هفت روستا در بخش گوهران بشاگرد سبب شده است که مردم با مشکل ارتباط مواجه شوند که این خرابی ها باعث اعتراض آنها نسبت به مخابرات شده است.

وی گفت: با اعتراض مردم این منطقه این مشکل را به گوش مسئولان مربوطه به صورت شفاهی رساندیم که آنها در پاسخ بیان کرده اند که در سیستم مخابرات هیچ قطعی مشاهده نمی شود و این مشکل از دکل مخابرات در روستا است.

غلامی افزود: خدمات دهی مخابرات در این زمینه مناسب نبوده است و مردم همچنان با این مشکل مواجه هستند که نیازمند توجه مسئولان به این منطقه است.

محمد یزدانی فر رئیس مخابرات شهرستان بشاگرد در این زمینه به خبر نگار مهر گفت: خرابی تلفنها این منطقه در سیستم مخابرات مشهود نمی شود و این خرابی از دکل اصلی مخابرات در این بخش که این منطقه را پوشش می دهد، است.

وی افزود: در این زمینه هیچ گزارش کتبی از طرف شورا یا دهیار روستاها به مخابرات برای رفع مشکل ارائه نشده است و مردم این منطقه فقط به گزارش شفاهی اکتفا کرده اند.

یزدانی فر گفت: دستگاه های موجود در سیستم مخابرات روستا به سیستم خنک کننده نیاز دارند که سیستم خنک کننده این دکل به سرقت رفته بود و با تهیه سیستم خنک کننده این مشکل رفع خواهد شد. این قطع و وصلی فعلی تلفنها به دلیل گرمای هوا است. دستگاه های موجود در این سیستم مخابراتی قدرت پردازش موج ارتباطی را ندارند که باعث به وجود آمدن اختلال در ارتباط تلفنی می شود./خبرگزاری مهر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true