×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
۲۰دانش‌آموز بسیجی دختر در اردوهای طرح هجرت ۳جزیره هرمز حضور دارند

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان اخبار هرمزگان به نقل از خبرنگار مهر، مهدی سلامتی صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از طرح هجرت ۳ در جمع خبرنگاران بیان داشت : این طرح فرهنگی و اجتماعی همزمان با سراسر کشور در ایام تعطیلات تابستانی با شرکت دانش آموزان بسیجی در دبیرستان ‌های دوره اول و دوم این جزیره در حال اجرا است.

فرمانده حوزه مقاومت شهدای هرمز اظهارداشت: در این طرح فرهنگی و اجتماعی ۲۰ دانش ‌آموز دختر مشارکت فعال دارند.

وی با بیان اینکه طرح هجرت دانش آموزی در قالب اردوهای ۱۰روزه برگزار می‌شود عنوان کرد: این طرح با هدف تربیتی و فرهنگی و در راستای حرفه ‌آموزی، غنی ‌کردن اوقات فراغت و ایجاد زمینه برای مشارکت دانش آموزان در طرح های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.

سلامتی با اشاره به اجرای طرح هجرت ۳ در مدارس این جزیره افزود: هم اکنون این طرح در ۶ مدرسه پسرانه و در سه مدرسه دخترانه توسط حوزه بسیج دانش آموزی خواهران این جزیره اجرا می شود.

وی اضافه کرد: در طرح هجرت ۳، این مدارس بهسازی، مرمت، زیباسازی و رنگ آمیزی شده و برای استفاده دانش آموزان در سال تحصیلی جدید آماده می شود.

فرمانده حوزه مقاومت شهدای هرمز با گرامیداشت حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی بیان داشت : دانش آموز نخبه بسیجی مرحومه زهرا زرنگاری یکی از دانش آموزان فعال در این طرح های بود که دانش آموزان حاضر دراین طرح اکنون با یاد و نام این دانش آموز فقید در این طرح مشغول به فعالیت هستند.

دشمنان به دنبال انحراف نوجوانان و جوانان ما هستند

مدیر آموزش وپرورش منطقه ای هرمز در ادامه با اشاره به برگزاری اردوهای طرح هجرت ۳ در جزیره هرمز گفت: آموزش و پرورش از توانمندی دانش‌آموزان در عرصه‌های متفاوت برای بهسازی و زیباسازی فضاهای آموزشی و پرورشی در ایام اوقات فراغت استفاده می شود.

علی بمپوریان در خصوص برپایی اردوهای طرح هجرت در بخش هرمز اظهار داشت :هرساله با همکاری اداره آموزش و پرورش، حوزه مقاومت شهدای هرمز ، بسیج سازندگی و بسیج دانش‌آموزی هرمز اردوهای طرح هجرت ۳ درایام اقات فراغت دانش آموزان برگزار می‌شود.

بمپوریان با بیان اینکه در طرح هجرت ۳ بیشتر به دنبال تقویت فرهنگ کار و تلاش، اشتغال بین نوجوانان و جوانان هستیم بیان کرد: در طول اجرای این طرح برنامه‌های فرهنگی و اعتقادی نیز برگزار می‌شود.

مدیر آموزش وپرورش هرمز بیان داشت : نوسازی و زیبا سازی فضای مدارسجزیره هرمز از جمله نقاشی فضای ساختمان مدارس، کلاس ها، راهرو ها، زیبا سازی داخل مدارس، نقاشی با توجه به مقطع تحصیلی و رنگ آمیزی زمین های ورزشی در مدارس این جزیره انجام شده است.

بمپوریان عنوان کرد: طرح هجرت ۳ علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، مهارت های مختلفی را در زمینه کسب و کار و کارگروهی به آنان می آموزد.

وی خاطر نشان کرد: بسیج دانش اموزی با اجرای طرح هجرت ۳ در راستای حرفه آموزی، کمک به مناطق محروم، آشنایی دانش اموزان با کار گروهی و خدمت رسانی نقش موثری در تربیت موثر انان دارد.

بمپوریان اظهارداشت : دشمنان به دنبال انحراف نوجوانان و جوانان هستند و می خواهند جهاد و کار جهادی را از جوانان ما بگیرند و با اجرایی کردن طرح هجرت ۳ نقشه دشمن را ناکام می کنیم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true