هرمزبان:راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم هرمزگان در شهرها ، بنادر و جزایر این استان برگزار می شود.

هرمزبان:راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم هرمزگان در شهرها ، بنادر و جزایر این استان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان با صدور بیانه ای مردم دریادل و حافظان تنگه هرمز و خلیج فارس را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است : روز جهانی قدس امسال در شرایطی برگزار می شود که تحولات جهانی و منطقه ای لرزه بر اندام جهانخواران و مستبدان انداخته است و زورگویان غاصب از ترس فروپاشی کانونهای پوسیده قدرت به هر ترفندی متوسل می شوند .

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است : ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با لبیک به ندای ولی امر مسلمین با شرکت گسترده و پرشور و توفنده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس همگام و همراه با همه ایرانیان غیور و مسلمانان بیدار دل ، فریاد مظلومیت ملت رنج دیده فلسطین را برای تحقق اهداف و آرمانهایشان جلا می دهند.

آمادگی جامعه اهل سنت هرمزگان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

روحانیان ، طلاب ، مدرسان ، معتمدان و ائمه جمعه و جماعت اهل سنت هرمزگان نیز آمادگی خود را برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کردند .

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در بیانه ای مردم مؤمن و روزه دار این استان را برای شرکت در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس دعوت کرد.

در بخشی از این بیانه آمده است : حضور یکپارچه مردم و مذاهب اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس می تواند دشمن را از حساب باز کردن روی هر تهدیدی علیه ملت های مسلمان منصرف کند و بار دیگر دل سیاه آنها را از فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا بلرزاند.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است : ما روحانیان ، طلاب ، مدرسان ، معتمدان و ائمه جمعه و جماعت اهل سنت هرمزگان با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و حضور پر شور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از ارزش و آرمان های فلسطین قهرمان اعلام می کنیم.

همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در این استان را به شرح زیر اعلام کرد:

راهپیمایی روز جهانی قدس در بندرعباس ساعت ۱۱ ظهر از مسیر کمربندی نرسیده به مسجد ابوالفضل (ع) پل خواجو به سمت گلزار شهدا محل برگزاری نماز جمعه برگزار می شود .

در شهرستان رودان ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه از میدان امام خمینی تا مسجد جامع این شهر، در شهرستان میناب ساعت ۱۱ از چهار راه آل محمد تا مسجد امام خمینی این شهر ، در شهرستان جاسک ساعت ۱۰ صبح از میدان امام خمینی خیابان غدیر، بلوار ساحلی به سمت گلزار شهداء این شهر ، در بخش لیردف بعد از نمازجمعه از مسجد جامع تا دوراهی کنارک ، در شهرستان سیریک بعد از نماز جمعه از مسجد صاحب الزمان تا میدان کشاورز ، در شهر سردشت بشاگرد ساعت ۹:۳۰ دقیقه از بیمارستان بقیه الله الاعظم تا میدان امام علی (ع) ، در شهر گوهران ساعت ۹:۳۰ دقیقه از دانشگاه علمی – کاربردی تا مسجد امام خمینی این شهر ، در بخش گافر و پاراموند ساعت ۹:۳۰ دقیقه از بخشداری تا مدرسه راهنمایی دخترانه رضوی این بخش ، در شهرستان حاجی آباد ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه از میدان ولایت تا مسجد جامع این شهر ، در شهرستان پارسیان بعد از نماز جمعه از مصلی این شهرستان تا میدان ولی عصر ، در شهرستان بستک بعد از نماز جمعه از مسجد جامع تا چهار راه شیخ ، در بندر لنگه بعد از نماز جمعه از مسجد جامع تا میدان غدیر ، در بندر خمیر ساعت ۱۱ از سه راه شهرداری تا مسجد علی ابن ابیطالب ، در شهرستان قشم بعد از نماز جمعه از مصلی نماز جمعه شیعه وسنی این شهر تا امامزاده سید مظفر ، در هرمز ساعت ۱۱ از میدان بسیج تا مسجد ابوالفضل ، در شهرستان ابوموسی ساعت ۱۱ از بنیاد ۱۵ خرداد تا مسجد جامع و در بخش سندرک ساعت ۱۰ از کتابخانه امام علی (ع) تا مسجد جامع امام حسین (ع) و در بخش احمدی ساعت ۱۱ از محل یادمان شهدای احمدی تا مسجد سید الشهداء شهر سرگز احمدی بر گزار می شود.

راهپیمایی روز جهانی قدس در روز جمعه ۱۹ تیر در شهرها ، بنادر و جزایر هرمزگان برگزار می شود ./خبرآنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد