هرمزبان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از واگذاری ۷۰ خدمت سازمان جهاد کشاورزی این استان به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

هرمزبان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از واگذاری ۷۰ خدمت سازمان جهاد کشاورزی این استان به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،ناصر حیدری‌پوری ظهر امروز در نشست خبری گفت: هدف از واگذاری خدمات جهاد کشاورزی به دفاتر پیشخوان دولت ارائه خدمات بهتر به کشاورزان و جلوگیری از ازدحام در ادارات جهاد کشاورزی است.

وی ادامه داد: خدمات مرتبط با واگذاری و تغییر اراضی، ثبت نام سوخت، خرید ماشین‌آلات کشاورزی، بیمه محصولات باغی، زراعی، دامی و خرید نهاده‌های کشاورزی از مهمترین خدماتی است که به دفاتر پیشخوان دولت واگذار می‌شود.

وی با اشاره  به اینکه دفاتر پیشخوان می‌توانند بیشترین نقش را در تسهیل خدمات به بهره‌برداران داشته باشند، بیان کرد: تا چند ماه آینده خدمات جهاد کشاورزی به ۶۵ دفتر پیشخوان دولت در سراسر استان ابلاغ می‌شود.

*برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در قزاقستان
وی از برگزاری نمایشگاه اختصاصی فعالیت‌های اقتصادی و کشاورزی ایران در آکتائو کشور قزاقستان خبر داد.

این مسئول افزود: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی‌های بخش کشاورزی و فروش محصولات تولیدی کشور جمهوری اسلامی ایران از ۳۰ تیر ماه تا دوم مرداد‌ ماه سال‌جاری دایر می‌شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان اضافه کرد: تولیدکنندگان و علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایشگاه می‌توانند جهت ثبت نام به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان مراجعه کنند./ خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد